Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma
İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma Hakkında bilgiler için aşağıdaki makaleyi okuyunuz.

SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI Lavanta KÜRÜ

* Bir tutam (yaklaşık 5g) lavantayı 750 ml kaynamakta olan suya ilave ediniz. Yaklaşık 5 dakika yüksek sıcaklıkta (kaynama noktasına yakın) demleyiniz. Demleme tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz ve ılıkken süzünüz.

* Eğer, saçlarınız temiz ise demlediğiniz lavanta suyu ile saçlarınızı yıkayınız ve yarım saat etki ettiriniz. Yarım saat etki ettirdikten sonra sadece suyla durulayınız.

* Eğer, saçlarınız kirli ve çok yağlanmış ise, önce yeşil Sabun veya şampuanla yıkayınız. Sonra demlenmiş lavanta suyu ile yıkayarak, yarım saat etki ettiriniz.

Daha sonra sadece su ile durulayınız. Saç dökülmesi durana kadar haftada 1-2 defa uygulanır. Saç dökülmesi durduktan sonra önleyici amaçlı olarak zaman zaman uygulanır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Uğur Mollamerhabalar dökülen saçların tekrar çıkması mümkün mü ? Ne kullanabilirim tekrar çıkartmak için ? Bu konuda bilgilendirir misiniz ? En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . İyi çalışmalar , Teşekkür ederim .
 • Fadıl Sak hocam ben 19 yasındayım asırı derecede sacım dukuldu cok seyreldı sacım eskısı gıbı deıl neredeyse sacımı kaybetmek uzereyım bundan cok kkuyum.benım amca oglum bu ürünlerı bana onerdı sarımsakyagı çamyagı hıntyagı çörekotuyagı ben bır aydır bunları kunlanıyum ve sızden yardım ıstıyum tskrler
 • Şifa Marketsaç dökülmesi konusunda tavsiye ettiğimiz ürünler düzenli kullanıldığı takdirde saç dökülmesini azaltmaya ve engellemeye yönelik bir etki oluşturur. önerdiğimiz ürünler için linkleri tıklayabilirsiniz. http://sifamarket.com.com/bitkisel/sc-dklms-sarimsak-karisimli-set.html
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/sc-dklms-sarimsak-karisimli-set.html
 • Mustafa HaklıBen 17 yaşındayım saçlarımın ön tarafı çok seyredi saçlarımı yeniden çıkarmak için ne yapmalıyım
 • Şifa MarketYaşınız daha genç dökülme ve tekrar çıkma bu aralar olması normaldir .. Saçlarınızı yeniden çıkarmak için değil de daha çok dökülmesini önlemek için onarıcı birşey verebilirim İncelemek için aşağıdaki linke tıklayınız Bilgi Hattı : (0224) 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/sc-dklms-sarimsak-karisimli-set.html
 • Firdevs Özgeroğlumum daçlarının bazı bölümlerinde tamamem döküldü ilaçlar işeyaramıyo biçözüm lütfen
 • Şifa MarketSize önereceğim ürün dökülen saçları geri getirmek için değil de daha fazla dökülmeyi engellemek içindir.. Bazı hastalarda saç çıkarmaya da yardımcı olduğunu gözlemledik fakat bu konuda size garanti veremiyoruz. Saç dökülmesi konusunda tavsiye ettiğimiz ürünler düzenli kullanıldığı takdirde saç dökülmesini azaltmaya ve engellemeye yönelik bir etki oluşturur. Önerdiğimiz ürünler için linkleri tıklayabilirsiniz... Bilgi Hattı : (0224) 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/sc-dklms-sarimsak-karisimli-set.html
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  İbrahim

  Saraçoğlu

  Saç

  Çıkarma