Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Prostat Kürü
İbrahim Saraçoğlu Prostat Kürü
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İbrahim Saraçoğlu Prostat Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostat kürünü açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun prostat tedavisine iyi gelen bitkisel prostat kürünü bu makalede inceleyebilirsiniz...

İyi Huylu Prostat Büyümesi ve Prostatit Kürü (Şikayet 1-2 yıldır sürüyorsa)

1 litre kadar kaynamakta olan suyun içerisine 250 gram Brokoli atın. Kısık ateşte brokoliyi 5 dakika boyunca haşlayın. Ilıdıktan sonra süzün. Bu prostat kürünün 1/3′ünü sabah, 1/3′ünü öğlen ve kalan 1/3′lük miktarını da akşam aç karnına için. Brokoli kürünü içtikten sonraki ilk 20 dakika su dışında hiçbir şey yiyip içmeyin.

Eğer çalıştığınız için öğlenleri evde olamıyorsanız prostat kürünün yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karnına için (akşam içilecek kürü buzdolabında saklayabilirsiniz). Bu durumda 1 günlük kürü 1 litre su ile hazırlamak yerine yarım litre suyla hazırlasanız da olur.


İyi huylu prostat kürü şöyle uygulanacaktır:
7 gün uygula, 3 gün ara ver, 7 gün uygula, 3 gün ara ver, 7 gün daha uygula ve bitir. Yani, verilen araları saymazsak prostat kürü toplam 21 gün içilmiş olacaktır. İlerleyen zamanlarda hastalık nüksederse aynı kür bu sefer 15 gün boyunca uygulanır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu haşlanan brokolileri öğünlerde salataların içerisinde tüketebileceğinizi söylüyor. Ancak haşlanan brokoliyi yemek, kürün uygulanışı açısından şart değildir, asıl önemli olan süzülen suyun içilmesidir.

İyi Huylu Prostat Büyümesi ve Prostatit Kürü (Şikayet 2 yıldan fazla sürüyorsa)

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu durumda olan kişiler için de yukarıdaki brokoli kürü kullanımını tavsiye ediyor. Fakat bu sefer prostat kürü 21 gün değil, 45 gün uygulanacaktır (her 7 günde bir 3 günlük aralar verilecek ve 45 güne aralar dahil değildir). Ayrıca hastalık ileride nüksederse brokoli kürü 15 gün süresince uygulanır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Güler Yavuzsayın hocam ben 53 yaşındayım yüksek tansiyon şeker var öncelikle bunları belirteyim ve benim bacaklarımda şişlik ve ağırlık var ve sol dizimin arkasında sanki damar kasıyor ve bükemiyorum fazla yol yürüyemiyorum oturup kalkınca zorlanıyorum doktora gitdim romatizma ilacı vrdi ve oda mideme dokunuyo ne yapmam lazım lütfen bana yardımcı olurmusunuz teşekürler
 • Şifa MarketBitkisel takviye almak isterseniz aşağıdaki linki tıklayıp detayları inceleyebilirsiniz.

  http://sifamarket.com.com/bitkisel3733_romatizma-zerdecal-karisimli-set.html
 • Şifa Market

  doğal yollarla sonuç alabileceğiniz yöntemler sunma gayretindeyiz. Allah şifa versin. doğal yöntemler için linki inceleyiniz lütfen

  http://sifamarket.com.com/bitkisel/yksk-tnsyn-sarimsak-karisimli-set.html

 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  İbrahim

  Saraçoğlu

  Prostat

  Kürü