Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Kısırlık Tedavisi
İbrahim Saraçoğlu Kısırlık Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İbrahim Saraçoğlu Kısırlık Tedavisi :
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kısırlığı ve kısırlığın bitkisel tedavi yollarını açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun kısırlık tedavisine iyi gelen bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz.


Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, Kısırlık ve AzoSperm rahatsızlıkları olanlar için tamamen bitkisel ve doğal nohut kürünü tavsiye ediyor!

Testislerde sperm üretimi olmamasına azosperm denir. Fakat azosperm rahatsızlığına rağmen az miktarda da olsa testislerde sperm üretimi gerçekleşir. Nohut kürünün amacı azosperm rahatsızlığına rağmen yeterli miktarda sperm üretimini %35 - %40 oranında başarıyla artırmaktır.

Yarım litre kadar kaynayan su içerisine ortalama 7 yemek kaşığı kadar nohut atın ve 10 dakika kadar kaynadıktan sonra ılıması için bırakıp süzün. Sabah kahvaltı sonrası ve öğle yemeği öncesi olmak üzere günde 2 defa içilerek hazırlanan kür bitirilmelidir.

%35 - %40 başarı oranını yakalayabilmek için en az 2 ay boyunca ara vermeden bu kürün uygulanması gerekmektedir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Gülten Aldenizçok özür diliyorum rahatsılık vermek istemiyorum o yüzden hemen sorumu sorayım. eşime azo sperm var denildi 3 yıldır evliyiz bunla ilgili mikrotese denilen ameliyatyapıldı fakat herhagi bir ücreye raslanılmadı tüp bebekte yapılamıyor yani sonuç üzücü bunun için ne yapabilriiz öneriniz varmıdır .
 • Gulsah Butuntuplerim kapali hamile kalamiym ne yapmm lazim
 • Şifa Marketuzmanlarımızın reçetesiyle bayanlarda hamile kalmaya yardımcı bitkisel kürümüz. İncelemek için linki tıklayınız.Yada daha detaylı bilgi için bilgi hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. bilgi hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/kdnlrd-ksrlk-hayit-tohumu-karisimli-set.html
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  İbrahim

  Saraçoğlu

  Kısırlık

  Tedavisi