Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalmak İçin
İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalmak İçin
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalmak İçin :
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan hamile kalamayan bayanlara müjde. İbrahim saraçoğlu hamile kalmak isteyipte kalamayan bayanlar için hazırladığı bitkisel kürleri bu makalede inceleyebilirsiniz....

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü.


Kuru İncir Kürü: Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.


Bu Kürün Uygulama Şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beYaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Tülay Keleşhocam ben kuru incir kürünü yapmak istiyorum yanlız benim troidlerim tembel olduğu için bi takım ilaçlar kullanıyorum bi sakıncası varmıdır birde 2,5 su bardağın hepsi gün içinde ac karnına tüketilmesimi gerekir
 • Şifa Marketkendi kullandığınız ilaçlarla bir arada uygulayabılırsınız. gün içinde bol su içmenizi tavsiye ederiz. Allah şifa versin.
 • Sule PaHocam ben 8 aylik evliyim hamile kalmak istiyum kuru siyah uzum yiyum kansizim ve hurma yiym Sogan kuru ve incir kuru hamile kalmaya yararmi?
 • Şifa Marketuzmanlarımızın reçetesiyle bayanlarda hamile kalmaya yardımcı bitkisel kürümüz. İncelemek için linki tıklayınız.Yada daha detaylı bilgi için bilgi hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgi hattı:0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/kdnlrd-ksrlk-hayit-tohumu-karisimli-set.html
 • Gözde SeHocam bu küre adet iken başlayabilir miyiz bende kist var bir sun oluşturur mu
 • Şifa Marketevde hazırlayacagınız kürlerde doz aşımı oldugunda yan etki olabiliyor bu sorumluluğu almadığımız için yardımcı olamıyoruz kusura bakmayın
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  İbrahim

  Saraçoğlu

  Hamile

  Kalmak

  İçin