Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Diş Eti Çekilmesi
İbrahim Saraçoğlu Diş Eti Çekilmesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İbrahim Saraçoğlu Diş Eti Çekilmesi :
Diş eti ihtihapları, diş kökü iltihapları ve diş eti çekilmesi için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü formülü. Diş ve diş eti sağlığı için nar suyu kürü.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu diş eti iltihabı ve diş kökü iltihabı olan kişiler için nar suyu kürünü tavsiye etmektedir. Nar suyu diş kökü, diş eti iltihapları ve böbrek enfeksiyonlarına karşı oldukça faydalıdır.

Diş eti iltihabı sorunu olan kişilerin günde 2-3 defa birer çay kaşığı dolusu nar suyunu ağızda bekleterek ve yudum yudum içmelerini tavsiye eden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu nar kürünü hazırlarken narın, aynen portakal ve limonda olduğu gibi, ortadan ikiye bölünmesini ve daha sonra suyunun sıkılmasının gerektiğini belirtiyor. Nar tanelerini ayırıp suyunun sıkılmasının fazla etkili olmayacağı konusunda Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kürü kullanacak kişileri uyarıyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Hasan Hüseyin Çınarmerhabalar bende diş eti çekilmesi sorunu var bu diş eti çekilmesi tedavisinde kullanılan bitkiler nelerdir. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize çok teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  İbrahim

  Saraçoğlu

  Diş

  Eti

  Çekilmesi