Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusu Kürü
Yeşilex Papatya Sıvı Ekstraktı 150 ml.
75,00 TL
Ürün Fiyatı

2526
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100940
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70106
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusu Kürü
İbrahim Saraçoğlu Ağız Kokusu Kürü :

Prof. Dr. İbrahim Saraçlu ağız kokusu giderici bitkisel kürleri açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun ağız kokusu giderici kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz.

İbrahim saraç oğluna göre doğada devası olmayan hiç bir hastalık yoktur. Ağız kokusuna ister rahatsızlık deyin isterseniz normal karşılayın sonuç olarak kişiyi ve etrafını rahatsız eden bir olaydır. İbrahim Saraçoğlu bu konuda sizlere bir kaç öneride bulunuyor.

İşte İbrahim Saraçoğlu Ağız kokusu için Bitkisel Kür


2-3 Taze maydonoz yaprakları iyice çiğnenerek yutulursa 2-3 saat kadar ağız kokusunu yok eder. Güncel hayatta pratik bir uygulama olarak kullanılabilir.

Akşam yatarken 1 limon sıkılmalı, içersine 1 Kahve kaşığı yemek tuzu katmalı ve diş fırçası bu suya batırılarak dişler ve etleri iyice fırçalanmalıdır.

Sabahları kahvaltıdan sonra ağız iyice yıkanmalı, sonra şu karşımla gargara etmeli (Bergamot esansı Anason esansı karanfil esansı Nane esansı) karışımından 1 çay bardağı suya 3 damla koymalı ve ağız bununla çalkalanmalı

Öğle ve akşam yemeğinden sonra (30g kuşdili 30g, adaçayı 5g, karanfil 5g, tarçın 2g ufak Hindistan cevizi) karıştırılmalı, 1 çay bardağı ılık suya bu karışımdan 1 kahve kaşığı koyup 10 dakika sonra süzmeli ve bu su ile gargara etmelidir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Müfit Morselam benim çekilmez bir ağız kokusu şikayetim var tok karna bile olsam açmışım gibi bir ağız kokusu oluyor. bir tedavisi var mıdır doktora gittim mideden kaynaklandığını söylüyor. siz ne önerirsiniz?
 • Bu bölümdeki makaleler Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  İbrahim

  Saraçoğlu

  Ağız

  Kokusu

  Kürü