Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Gürkan Kubilay
Dr. Gürkan Kubilay 1980 yılında İzmir Atatürk Lisesini, 1986 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

1991 yılında aynı üniversitede İç Hastalıkları Uzmanlığı aldı.

1994 yılında Çin' in başkenti Pekin' de Akupunktur eğitimi aldı. Akupunktur eğitimi Sağlık Bakanlığından onaylandı.

1997 Çin' de, 1988 Brezilya' da, 1999 Amerika' da ve 2000 de Fransa' da Dünya Akupunktur Kongrelerine katıldı.

Obezite tedavisi üzerine 1993' ten bu yana çalışmaktadır.

İç Hastalıkları Uzmanı olması nedeniyle, riskli hastalıklar olan diabet, hipotiroidi, kalp, kroner damar hastalığı, hipertansiyon ve Astım gibi hastaların da beslenme düzenlerinin sağlanması konusunda çalışmaktadır.

Dr. Gürkan Kubilay ayrıca Spor yazarı olup, LİG TV' de 6 yıl FUTBOLMATİK programını, SHOW TV' de de 3 yıl İDDİALI YORUM programını, TRT 1' de 1 yıl İLERİ 3' lü programını yapmıştır. TRT Anadolu ve TRT HD kanalında FUTBOL HERŞEYE DEĞER programını yapmaktadır. Halen de FOTOMAÇ gazetesinde Spor yazarlığı yapmaktadır.

KANAL D' de yayınlanan DOKTORUM programında, 2 yıldır, her 2-3 haftada bir pazartesi günleri SAĞLIKLI ZAYIFLAMA konusunu anlatmıştır.

2011 yılının Ağustos ayında, ATV kanalında, SAĞLIKLI RAMAZAN BESLENMESİ üzerine 1 aylık program yapmıştır. Şu anda da TNT Televizyonunda , her gün 08:30 – 10:15 arası DR. Gürkan Kubilay ile Sağlık programını hazırlamakta ve sunmaktadır.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.