Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ahmet Maranki Geniz Akıntısı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ahmet Maranki Geniz Akıntısı :

Profesör Doktor Ahmet Maranki geniz akıntısı tedavisi için adaçayını öneriyor. Geniz akıntıları insanların bir süre sonra psikolojik olarak ruh sağlını etkileyen bir hastalıktır. Rahatsız edicidir. Geniz akıntılarının tedavisinde bitkisel çözümler uygulayabilmeniz için, bitkisel formülleri bilmeniz gerekiyor. Profesör Doktor Ahmet Maranki geniz akıntılarına bitkisel formül olarak adaçayı gargarası öneriyor.

Aynı zamanda Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu ve bir çok bitkiler konusunda uzman kişiler adaçayı gargarası ile geniz akıntılarından kurtulabileceğinizi söylüyor.

Geniz akıntısı için adaçayı gargarasının yapılışı; Bir yemek kaşığı adaçayının içerisine yaklaşık olarak bir yemek kaşında 5 gram bulunuyor. 5 gram adaçayının içerisine 120 ml değerinde klorsuz su koyun ve kısık ateşte kaynatmaya başlayınız. Kaynarken kaynattığız kabın kapağının kapalı olması önemlidir. 4 dakika kaynamasını bekleyin.

Bu işlemin ardından ocaktan adaçayını alın ve ılıması için bekletiniz. Ilıdıktan sonra süzme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından her gün sabah kahvaltılarından sonra iki kez olmak üzere ağzımızda gargara şeklinde bu bitkisel formülü uyguluyoruz. Hazırlanan adaçayı gargarasını buzdolabında saklayarak daha fazla kullanabilirsiniz. 2 günden fazla yaptığınız adaçayı gargarasını kullanmayınız. 2 gün bitiminde tekrar baştan yapınız. Sağlıklı günler.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bu bölümdeki makaleler Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Ahmet

Maranki

Geniz

Akıntısı