Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ender Saraç Elma Sirkesi
Ender Saraç Elma Sirkesi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Ender Saraç elma sirkesi ve elma sirkesinin faydalarını açıklıyor. Ender Saraç'ın elma sirkesi ile ilgili açıklamalarını bu makaleden inceleyebilirsiniz.

Ender Saraç elma sirkesi zayıflatırmı tarzı sorulara televizyondaki programında cevapladı. Sağlık sitesi olarak ender saraç elma sirkesi Zayıflama yöntemlerini sizlerle paylaşıyoruz. Son yıllarda içeri itibari ile insan sağlığı için bulunmaz bir nimet olduğu konusunda uzmanların hem fikir olduğu elma sirkesi ile zayıflama imkanı mümkündür. Sağlığınız açısından faydalarının saymakla bitmeyen elma sirkesi zayıflama olarak da sizler için yardımcı bir besin kaynağıdır.

Ender saraç elma sirkesi ile zayıflamak için yapılması gereken bir bardak suyun içine 2 Tatlı kaşığı elma sirkesi ve 2 tatlı kaşığı iyi kalitede balı karıştırın. Bu karışımı günde 3 kez olmak üzere ve yemeklerden 15 ila 20 dakika kadar önce için. Unutmayınki elma sirkesi ile zayıflamak isteyenlerin kesinlikle yemeklerden önce içmeleri gerekmektedir. Bu sayede elma sirkesi sayesinde karaciğerinize detoks etkisi yaparak metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlayıp vücuttaki yağların yakılışını hızlandırmaktadır.

Elma sirkesini gün içinde tükettiğiniz besinlere de ilave edip tüketebilirsiniz. Örneğin yemeklere, salatanıza yada içeceklerinize abartmamak koşulu ile elma sirkesi eklemeniz halinde zayıflarken sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Oya Gündoğduselam ben oya gündoğdu sitenizdeki makaleleri incelemekteyim ama bir çok uzmanın bilgilerini ve kürlerini paylaşıyorsunuz bunlardan birisi de ender saraç bu uzmanlarla herhangi bir alakanız olup olmadığını öğrenebilirmiyim.
  • Ender

    Saraç

    Elma

    Sirkesi