Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ahmet Maranki Diş Eti Hastalıkları
Ahmet Maranki Diş Eti Hastalıkları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ahmet Maranki Diş Eti Hastalıkları :

Diş Eti Hastalıkları: Prof. Dr. Ahmet Maranki diş eti hastalıklarını açıklıyor. Bu diş eti hastalıkları için bitkisel kürleri öneriyor.

Prof. Dr. Ahmet Maranki diş eti hastalıklarında diş etleri için kür önerdi. Diş eti hastalıklarına periodontal adı da verilmektedir.

Bu hastalıklar genel olarak diş ve diş etlerini destekleyen dokuları etkileyen iltihablı hastalıklardan ibarettir. Yetişkinlerde genel olarak diş kayıplarının % 70’e yakını periodontal hastalıklar yüzünden kayıp etmektedir. Bu hastalıkları erken teşhis ederek diş kayıplarını en aza indirebilirsiniz.

Diş eti bakımsızlıkları genel olarak diş ve diş etlerine bakımsızlıktan beslenmeden kaynaklanmaktadır. Diş eti hastalıkları ilerlediğinde bu dişlerin çekilme zamanı gelmektedir.

Diş etleri çekilebilir. Bu çekilmeleri önlemek ve önüne geçmek için Profesör Doktor ’nin diş eti çekilmesini önleyici kürünü trdiyet.com olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Yaklaşık olarak 1-2 kaşık kadar papatyayı kısık bir ateşte bir bardak suyla 5-6 dakika süre kaynatın. Bu işlemin ardından biraz ılıması için bekletin. Daha sonra oluşturduğumuz bitkisel formülümüz ile dişlerimizi fırçalıyoruz.

Bu işlemi diş eti çekilmesi bitene kadar tekrarlayın. Bu tarif ile diş eti çekilmelerinizin önüne geçtiğiniz gibi ağız içinde oluşabilecek yaralara ve mikroplara karşı bitkisel bir önlem almış oluyorsunuz. Bu bitkisel çözümü gargara yaparak ağız yaralarınızı da önleyebilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bu bölümdeki makaleler Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Ahmet

Maranki

Diş

Eti

Hastalıkları