Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Clavis Panax Kullananlar
Clavis Panax Kullananlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Clavis Panax Kullananlar : Clavis Panax ürün açıklaması

Clavis Panax içeriğinde bulunan özel bitkisel karışımlarla kalp ve damar rahatsızlıklarının giderilmesini, damar tıkanıklıklarının açılmasını; kas gücünün, vücut dayanıklılığının ve fiziksel performansın artırılmasını sağlamakla birlikte fiziksel, zihinsel ve duygusal dinçlik verir. Erkeklerde testosteron seviyesini artırır ve dengeler. Andropoz (Erkek Menopozu) semptomlarını azaltır. Sperm sayısını, miktarını ve hareketliliğini artırır.

Cinsel fonksiyonları düzenler ve tedavisine yardımcı olur. İktidarsızlık, sertleşme (ereksiyon) sorunlarında ve her iki cinste Kısırlık problemleri üzerinde etkilidir. Cinsel isteği yoğun şekilde artırır. Koronel kalp damar rahatsızlıklarında, kolesterol ve lipik değerlerinin yüksekliğinde, damar sertliğinde ve hipertansiyonda yüksek düzeyde etkilidir. Kibarlı Clavis Panax doğal terrestris saponinler içerir. Bu bileşenler bünyede cinsel hormon sistemini dengeleyen LH (luteinizing) hormon üretimini ve testosteron seviyesini düzenler. Ürünümüz ayrıca ruhsal ve psikolojik problemlerin de giderilmesine, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine ve kandaki şeker seviyesinin düşürülmesine yardımcı olur .

Ürün İçeriği

1) Avena sativa:

Erken boşalmayı önleme ve sertleşmeyi sağlama özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda karaciğerde hormonal dengeyi sağlayarak cinsel fonksiyonların düzenlenmesini sağlar.

2) Tribulus :

Kolesterol değerlerinin yüksekliğinde kullanılan insanlık tarihinin en eski ve en etkili şifalı bitkilerindendir. Damarlardaki plakları temizleyici, damar sertliğini giderici ve damarları açıcı özelliğe sahiptir.

3) Ginseng panax

Panax Ginseng Uzakdoğu ülkelerinde binlerce yıldır kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkiler içerisinde en yaygın olanıdır. Ayrıca Uzakdoğu insanları arasında gizemli bir bitki olarak büyük bir ün ve şöhrete sahiptir. M.S. 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini artırdığı belirtilmektedir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Clavis

Panax

Kullananlar