Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü
Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü :

Prof. Dr. Ahmet Maranki bitkisel yollarla nasıl boy uzatılacağını birçok farklı televizyon programında açıkladı. Genel olarak ufaklıktan başlayan büyüme ve gelişme süreci ile insanların boyları 22-23 yaşlarına kadar uzar. Bu süreden sonra pek boyda uzama gözlemlenmez. Bu gözlemleri uzman doktorlar bilimsel araştırmalar yaparak, kanıtlamışlardır. Dolayısıyla bu vereceğimiz boy uzatma kürü, en fazla 23 yaşındaki kişiler uygulayabilir. Boy uzatmanın genel olarak tablosunu dökecek olursak, 12 ile 13 yaş arasında boyumuz 7 ile 9 cm arasında uzar. 14 ve 15’li yaşlar arasında 6-7 cm uzama gösterir. 16-17 yaşlarında 5-6 cm şeklinde seyir eder. 18-19 yaşlarında ise, 4-5 cm uzama gözlemlenir. 20 ve 21 yaşlarında 3-4 cm ve 21, 22 yaşlarında 1-2 cm olarak gözlemlenmiş ve istatistiğe bu şekilde yansımıştır.

Boy uzatan bir çok formül vardır. Bunlardan ilk olarak yapılması gereken beslenme şekline dikkat edilmesidir. Örneğin palamut, uskumru, torik ve kefal balıkları içerdikleri besin ve mineraller omega 3 bakımından da zengin olan bu balıklar boy uzamasında ek besin Gıda takviyesi olarak vazgeçilmez besin kaynaklarıdır. Çocukluk günlerinden itibaren 12-13 yaşlarında çocuğunuz her hafta bu balıklardan 3 öğün olarak beslenme programını dahil edin. Balık insanın boyunu uzatmakla kalmadığı gibi, zeka gelişimini de olumlu yönde yükseltir. Bunun yanı sıra çocuğunuzu sosyal faaliyetler kapsamında, basketbol gibi sporlara yazdırarak, boy uzatma egzersizleri yaparak ve beslenme düzenini ayarlarsanız. Hiçbir ilaç’a tablet’e gerek kalmadan boy uzatma derdini aşabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bu bölümdeki makaleler Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Ahmet

Maranki

Boy

Uzatma

Kürü