Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Aytuğ Kolankaya Fat Block
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Aytuğ Kolankaya Fat Block :

Kilo derdine son vermenin yanı sıra sağlıklı beslenmeyi de destekleyen Zayıflama ürünü fat block, yenilen yemekler ile birlikte alınmakta olan yağların % 40 oranında vücut emilim yapılmadan atılmasını sağlıyor. ProDigest Laboratuarlarında gerçekleştirilen ayrıntılı çalışmalarda, Captoglicolipid maddesinin beslenme sırasında alınan tüm yağların % 40 oranına kadar olan bölümünü ve vücuttan atılmasını sağladığı kanıtlanmıştır. Yağ tutucu ya da bloklayıcı olarak işlev gören bu maddenin kullanımında öncelikle bölgesel yağlardan devamında ise tüm vücuttaki fazla kilolardan kurtulmak mümkün oluyor.

Fat-block yağların emilimini büyük oranda engelleyen Captoglicolipid adlı özel bir etkin madde karışımı içermekte olan Class IIa bir tıbbi cihaz olmakla birlikte gelişmiş teknoloji çok katmanlı olan tablet askorbik ve chitosan asidi özel bir oranda yer almaktadır. İki katlı (duble) formu nedeni ile yağ tutma özelliği ile birlikte fiber olduğundan dolayı için iki özelliği birlikte taşımakta olan ürün Jinekoloji uzmanı Op. Dr. Aytuğ Kolankaya tarafından da tavsiye edilmekte.

Fat-Block’un içinde yer alan yağ tutucu etkin madde, pek çok deniz canlısı ve bazı bitkilerde doğal olarak bulunmakta olan yüksek viskoziteli ve asitte çözülebilen bir polisakkarit maddedir. Mide ve ince bağırsakta çözülme özelliği olan bu polisakkarit emilmeyen bir lif olmakla birlikte yüksek oranda yağ bağlayıcı özelliğindedir. Bu özelliği nedeni ile mekanik olarak beslenme sırasında alınan gıdaların birlikteliğinde alınmakta olan yağları %40 oranında kadar bağlayabilmekte. Özel karakteristiklere sahip bu gibi yağ bağlayıcı maddeler, vücutta yer alan yağların kana karışmadan ve bağırsak tarafından emilimi gerçekleştirilmeden vücuttan dışarı atılmasını ve fat block zayıflama sağlamakta.

Yağ tutma özelliğine sahip Captoglicolipid içeren ve tek patentli formül olan Fat-Block besinler ile alınmakta olan yağların vücut tarafından emilmesini önleyerek kullanıcıların kilo vermesine yardımcı oluyor. Dr Aytuğ tarafından güvenle önerilmekte olan ürünün etken maddesi Captoglicolipid, özellikle karides gibi deniz kabuklularının kabuğundan elde edilmekte olan polisakkarit türünde bir bileşen olarak uzun yıllardır İlaç ve Gıda Sanayisinde oldukça yaygın kullanım alanı bulunmakta. Bu özelliği ile Captoglicolipid, son dönemlerde yağ bağlayıcılığı ile obezite ile mücadelede de başarı ile kullanılmakta.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Aytuğ

Kolankaya

Fat

Block