Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Alkali Su Nasıl Yapılır Ahmet Maranki
Alkali Su Nasıl Yapılır Ahmet Maranki
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Alkali Su Nasıl Yapılır Ahmet Maranki :

Ahmet Maranki Alkali Su Elde Etmenin Yolları

Alkali Su Filtreleri; Bu filtreler evlerin tesisat sistemlerine bağlanarak çeşme suyunu alkali özelliği olan içme suyuna dönüştürür. Aynı zamanda suyun minerellerini muhafaza etmesini sağlar.

Alkali pH Damlaları; Taşınması kolay olan pH damlaları içeceğiniz suya 1 damla damlattığınızda, suyun pH değerini yükseltir. Suyun içerisindeki asit değerini arttıran zararlı bakteri ve mikroorganizmaları nötralize eder.

Alkali Su Çubuğu; Yine çantanızda taşıyacağınız biçimde tasarlanmıştır. yarım litrelik su şisesini (tercihen cam ,ama zorda kaldığınızda plastik te olabilir), çalkalamaya yetecek boşluk bırakarak suyla doldurup 15 – 20 dakika çalkalamak gerekir. Çubuk şişenin içinde kalırsa her su dolduruşunuzda yine 15 – 20 dakika çalkalamak gerekir. Alkali çubuk her ay temizlemek koşuluyla 1 yıl kullanılabilir.

Alkali Su Sürahisi; Kolay kullanılabilen, sudaki klor, organik maddeler ve tortuları temizleyen bir filtre sistemi olan sürahi, nanoteknoloji ürünüdür. Sürahiye yaklaşık 2 lt. su doldurulur. Filtreden süzülüp alt hazneye dolması beklenir. Alt hazneye geçen su Antioksidan özelliği arttırılmış, alkali mineraller taşıyan, molekülleri küçülmüş ve çözücülüğü artmış su olmaktadır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Bu bölümdeki makaleler Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin medya ve basında vermiş olduğu röportajlardan derlenmiştir. Buraya yazmış olduğunuz yorumlar ise sitemizin yetkili personeli tarafından cevaplanmaktadır. Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin sitemizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Alkali

Su

Nasıl

Yapılır

Ahmet

Maranki