Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Zayıflatıcı Aletler
Zayıflatıcı Aletler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Bölgesel zayıflatıcı aletler ile kilo vermek ve zayıflamak mümkündür. Zayıflamak için çeşitli yöntemler deneniyor. En sağlıklı yöntemlerden biri olan bölgesel zayıflatıcı aletler ile zayıflamayı herzaman doğru bulmuşuzdur.

Bölgesel Zayıflama nedir?

Çoğu insanlar şişman sayılmayacak halde olduğuna rağmen vucuttaki bazı yerlerden hiç memnun değillerdir, kimi ise göbek , kimi ise bel, kimi ise bacakları şişman. Bu durumda diyet pek işe yaramaz.Bu arada, bir şey daha önemli eklemek istiyorum, diyet yaparken ve genel olarak zayıflarken göbek en son zayıflıyor. Bunu açıklamak çok kolay- bugünlerde göbek kasları herkezde çok zayıf, ve güçsüz, insanlar eskisi gibi hareket yapmıyorlar. Eskiden ne araba vardı ne bilgisayarlar. Tarlada çalışırdı insanlar. Bugünlerde insanların en problemli bögle göbektir. Çoğu insan kilolardan gayet memnunken göbeği balkon gibi öne çıkar.

Özellikle de kadınları bu durum çok rahatsız eder. Güzel ve yapışık elbiseleri giyememe kadınları resmen strese sokuyor. Erkekleri de bel. Beldeki yağlar daha da kötü- hem bel ağrıları yapar hem eğilmek zor.Bölgesel zayıflama da sadece spor ve spor aletleri işe yarayacak. Bu arada televizyonda gördüğünüz gibi, bir sürü bölgesel zayıflama aletler satılıyor. Işte titreşim aletleri, işte hava kaçırmayan terleten elbiseleri, işte zayıflatan kremleri, ji zayıflama bandı. Onlardan hepsinden ben zayıflama aletleri, zayıflama kremleri ve zayıflama giyisileri kategorilerde bahsedeceğim.

Yalnız bana inanın spor yapmadan bu aletlerin, kremlerin, bantların hiç etkisi göremezsiniz. Yağ gidermek için kasları güçlü tutmak lazım ve bunu sadece spor yapar. Egzersiz bölümde bölgesel zayıflama için özel bölgesel zayıflama egzersizlerden bahsedeceğim, hangi şartlarda bant, Krem yada aletler faydalı obilir anlatacağım. Bölgesel zayıflama hareketleri her bölge için ayrı olur ve değişik.Bölgesel zayiflama hareketleri yaparken bunu not edin: Sık hareketler yağ yakar, yavaş ama ağır hareketler kas yapar. Onun için genelde erkekler böglesel hareketleri yavaş ve ağırlıkla yapmalılar, bayanlar ise hızlı ve ağırlıksız yapmalılar yoksa bacaklardan yağ gitti derken bacaklar kalın kalacaklar çünkü kas yerine geldi. Kas yağda iyidir ama amacınız zayıf ve kibar görünmek değil mi?

Bölgesel zayıflama da yeni zayıflama yöntemi da var, ultrasonik ses dalgalar. Gbek ve basen için genelde uygulanır, yağları eritir, 4 sm kadar zayıflatabiliyor. Böyle bir bölgesel zayıflama yöntemi zararlı değildir. Ultrason nedir hepimiz biliyoruz, hastanelerde kullanılıyor. Tabiki böyle zayıflama cihazların orijnal olması çok önemlidir. Bu ultrasonik bölgesel zayıflamada ilaç kullanılmıyor. Bölgesel zayıflama yolları.

Bölgesel zayıflama için liposuction da uygulanabilir. Liposuction nedir? Liposuction yağın alınmasıdır. Vakuumlı pompa ile de diğer tıp aletlerle estetikçi yağları alıyor, bu normalde fazla kilo olmayan insanlarda, sadece bölgesel zayıflama ihtiyacı olanlarda uygulanır. Liposuction diğer yağ alma amelyatlarla karıştırmayın. Liposuction en az tehlikeli bir tedavi. Ama liposuction da yan etkiler mutlaka içeriyor. Daha detailı bunu biz bölgesel zayıflama yolları kategoride konuşuruz.Bölgesel zayıflama da radyofrekans nasıl kullanılır? Radyofrekans Selülit ve bölgesel zayıflama için uygulanıyorlar. Bir termo C cihazı var, bu cihazı nasıl çalışır? Dış yağları yani cildin altındaki yağları radyofrekans ile eritıyor, daha detaylı bilgileri bölgesel zayıflama yolları kategoride öğrenebilirsiniz.

Bölgesel zayıflama için insanlar herşeye hazırlar, göbek, basen, ve diğer bölgeleri gidermek herkes ister, çünkü herkes zayıf, güzel görünmek ister, bölgesel zayıflarken, doktor ile sağlıklı bir şekilde zayıflarken zarar yada yan etkiler minimuma gidirilir, onun için her zaman profesyonel ile çalışın, doktor olsa, diyetisyen olsa, özelliklede bölgesel zayıflama da uygulanan cihazlarla.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Zayıflatıcı

Aletler