Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Zayıflamanın Formülleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın


Zayıflamanın Formülleri

Kilo Problemi Artık Günümüz İnsanının En Önemli Sağlık Sorunu Haline Geldi. Tüm Çabalar ve Araştırmalar Fazla Kilolardan Kurtulmak İçin.Sizde Zayıflamak Mı İsstiyorsunuz?


Hızlı Zayıflamanın yolları
Kolay ve Hızlı Zayıflamak
Hızlı Etkili Zayıflama Formülü

Zayıflamanın bir tek yolu diyet yapmaktan geçmiyor.

Uygulayacağınız bazı basit yöntemlerle de diyet yapmadan fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Nişastayı bir porsiyona düşürürken aynı zamanda meyveyi aşırı tüketmemeye ve beslendiğimiz yağlarla ilgili olarak da biraz daha hassasiyetle yaklaşmamız konusunda bu yolda bize çok faydalı olacak bir diğer unsuru meydana getirmektedir.

İşte Hızlı Zayıflamanın Yolları ;

1- Kahvaltı dahil olmak üzere mutlaka her öğünde protein içeren besinleri tüketmeye gayret ediniz. Örnek olarak vermek gerekirse yumurta, et, tavuk, balık, süt, peynir, mercimek, kuru fasulye, nohut, fındık ve bulgur gibi yiyecekler proteini barındıran türdendirler.

2-Ekmek ve makarna gibi tahıllı ve unlu gıdaları en azından bir süreliğine sofralarınızda bulundurmamaya özen gösteriniz.

3- Gün içerisinde öğünlerinizi oluşturan besinlerin büyük çoğunluğu avlanmış, yakalanmış, yerden toplanmış veya ağaçtan koparılmış türden olmalıdır.

4- Nişastayı günde sadece bir porsiyon halinde tüketirken bunun akşam yemeğine denk gelmemesini de dikkatle göz önünde bulundurun. En iyi seçenekler Yulaf ezmesi, patates ve baklagillerdir.

5-Meyveler günde en fazla iki defaya mahsus olmak üzere, şeker oranı düşük, lifi yüksek türden meydana gelmelidir. Muzdan kaçınırken elma, armut, erik, çilek ve kiraz gibi meyvelerin hepsi de rahatça yiyebileceğiniz ve önemle önerebileceğimiz tarz yiyeceklerdir. Geçici bir süre için meyveler tek başına veya kuruyemiş, peynir gibi hafif besinler eşliğinde yenilirlerse çok daha olumlu sonuçlara gidilebilir. Meyve sularından özellikle kaçınmalısınız.

6- Özellikle inek sütünü şimdilik azaltın veya tümüyle sofralarınızdan men edin. İstisnai durumlar için makul oranda peynir ve arada bir yoğurt tüketilebilir, fakat gereğinden çok şeker içerdiği için yoğurdu seçerken yağsız olanını tercih etmemenizi öneririz.

7-Alkolü azaltın veya en temizi tümüyle rafa kaldırın.

8- Ayçiçeği ve mısır özü gibi bitkisel yağlar yerine zeytinyağında yoğunlaşmanızı tavsiye ederiz.

9- Önemle margarin ve hidrojenli yağlardan kaçınmalısınız. Kısmen hidrojen barındıran yağlarda tercih edilmemesi gereken türden yağlar arasında bulunmaktadır.

10-Su tüketimi çok büyük önem taşır. Miktar olarak belirtmek gerekirse günde 2-3 litre arası su tüketen bireyler bunun faydalarını hissedilir biçimde göreceklerdir.


Doğal Zayıflama Formülleri:

-Zayıflamak için zayıflama ilaçlarına harcanan milyonlara ve aç kalmaya gerek olmadığı ve doğal olarak tüketilen sirkeyle de zayıflamanın mümkün olduğu Japon bilim adamlarınca kanıtlandı.

-Japon bilim adamları yaptıkları deneylerde sirkenin içinde bulunan asetik asitin vücudun yağ gelişimini engellediğini tespit ettiler.

-Sirke üzerinde yapılan çalışmanın sonucunda sirkenin kan basıncını ve kan şekeri düzeyini ayarladığı, aynı zamanda en az yüzde 10 yağ gelişimini azalttığı bilimsel olarak ispatlandı.

-Sirkenin yapısı ve özelikle asetik asidin yağ asidinin oluşması için gerekli Enzimleri parçaladığı, böylece vücutta yağ birikimin kırıldığı belirtildi.

-Proje Başkanı Tomo Kondo, yaptığı açıklamada "Eski zamanlardan beri halk ilacı olarak bilinen sirkenin özelikle kan şekeri, kan Basıncı ve zayıflamada önemli faydası olduğunu bilimsel olarak ispatladık" dedi.En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Zayıflamanın

Formülleri