Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Zayıflamanın Bitkisel Yolları
Zayıflamanın Bitkisel Yolları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Zayıflamanın bitkisel yolları,doğal yollardan zayıflamanın yöntemleri hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Zayıflamanın bitkisel yolları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Doğal yollardan zayıflamak istiyorum diyenlerin ilk olarak araştırdıkları konulardan bir tanesi, bitkisel Zayıflama kürleridir. Bitkisel zayıflama kürleri ve yöntemleri her ne kadar diyetsiz zayıflama yolu olarak algılasa da aslında diyet listesi uygularken destek niteliğinde zayıflamayı hızlandırıcı bitkisel formül olarak tüketilmesi daha faydalı ve yararlı olacaktır.

Bu alanda başarısı ile kendisini ispatlamış çok fazla sayıda zayıflatan bitkisel zayıflama yolları yoktur. Ancak buradan işe yarar bitkisel zayıflama yöntemleri olmadığı anlamı da çıkarılmamalıdır. Şimdi sizlere belli başlı bitkisel zayıflama kürleri ve bitkisel zayıflama formülleri hangileridir kısaca onları tanıtacağız.

Bitkisel Zayıflama Yöntemi-1: ELMA SİRKESİ BAL SU FORMÜLÜ

Elma sirkesinin yağ yakıcı ve metabolizma hızladırıcı etkisini bir çoğunuz duymuşsunuzdur. Elma sirkesi bu noktada 1 kaşık bal ve bir bardak su ile karıştırılıp tüketilirse oldukça kalıcı ve sağlıklı bir kilo verme kürü uygulanmış olursunuz. Elma sirkesi ve elma sirkesi zayıflama kürü hakkında daha geniş bilgi edinmek için bknz. (elma sirkesi)

Bitkisel Zayıflama Yöntemi-2: LAHANA SUYU ZAYIFLAMA KÜRÜ

Lahana suyunun faydaları arasında en fazla dikkati çeken, bağırsakları çalıştırıcı rolü ve mideyi uzun zaman tok tutmasıdır. Bu nedenle Lahana Suyu ile zayıflama kürleri, zayıflamak için en sık baş vurulan bitkisel zayıflama yolları arasında yer almaktadır. Lahana suyu bir sonraki konuda inceleyeceğimiz lahana çorbası küründen birazcık farklıdır. Lahana suyu lahana yaprağı gibi yoğun life sahip değildir. Ancak içerdiği bitkisel enzimler, zayıflamak için bitkisel etki yapmakta ve yağ yakımı için vücuda yardım etmektedir.

Bitkisel Zayıflama Yöntemi-3: LAHANA ÇORBASI ZAYIFLAMA KÜRÜ

Lahana yapraklarının içerdiği bitkisel yağ yakıcı enzimler ve lifler, hem bağırsaklarda yağ yakımı hem de hazım esnasında sindirim sisteminin fazladan çalışarak kalori harcamasını sağlamaktadır. Lahana çorbası yemeklerden 30 dk kadar içilirse yemeklerde kesin olarak iştahı keser.

Bitkisel Zayıflama Yöntemi-4: KURU SOĞAN SUYU ZAYIFLAMA KÜRÜ

Soğan suyu kürü de zayıflamak için oldukça yüksek memnuniyet düzeyine sahip bir bitkisel kilo verme yoludur. Soğan suyu, kuru soğandan elde edilmekte olup sarımsak ile de yapılabilmektedir. Soğan suyu zayıflama kürü şöyle yapılır:

Bitkisel Zayıflama Yöntemi-5: MISIR PÜSKÜLÜ ZAYIFLAMA KÜRÜ

Mısır püskülü kaynatılarak suyu içilirse kilo verdiren bir bitkisel fayda sağlar.

Diğer bitkisel zayıflama yöntemleri de şunlar olarak sayılabilir.

Bitkisel Zayıflama Bantları:

Daha öncedeki bir yazımızda değinmiş olduğumuz bitkisel zayıflama bandı da bitkisel zayıflama yöntemleri arasında sayılan bir kilo verme yoludur

Bitkisel Zayıflama Çayları:

Kilo vermek için zayıflama çayı kullanımı son zamanlarda nerdeyse 10 a katlandı. Artık insanlar bitkisel çay zayıflatırmı diye şüpheye düşmeden bitkisel zayıflama çayları kullanabiliyorlar. En yaygın kullanılan zayıflama çayları isimleri ve bitkisel zayıflatan çaylar şunlardır: yeşil çay, mate yaprağı çayı, kekik çayı, biberiye çayı, defne çayı, adaçayı, papatya çayı, rezene çayı, kombu çayı, lotus çiçeği çayı, Isırganotu yaprağı çayı, Sarı Kantaron çayı, Kiraz Sapı çayı, mısır püskülü çayı ve avokado yaprağı çayı sayılabilir.

Bitkisel Zayıflama Hapları

Zayıflama hapı kullanımı bir çok kişiye kolay ve zahmetsiz yoldan zayıflama imkanı verdiği için tercih edilen bir zayıflama yolu dur. Ancak kullanacağını zayıflama hapının zararları konusunda internetten araştırma yapın ve gerçekten bitkisel maddelerden imal edilmiş ve sağlık bakanlığınca onaylanmış zayıflama hapı olmasına dikkat ediniz.

Bitkisel Zayıflama Jelleri ve Bitkisel Zayıflama Kremleri

Zayıflama jelleri keyifli ve zararsız bir bölgesel incelme yöntemidir. Özellikle selülitli kişilerde ciltteki kan dolaşımının hızlanmasını sağlamaktadır.

Bitkisel Zayıflama Macunları ve Bitkisel Zayıflama Macunu

Bitkisel zayıflama macunları şahsen benim bilmediğim ürünler. O nedenle olumlu ve olumsuz bir şey söylemek yanlış olur kanaatindeyim. Yukarıda saydıklarımız haricinde bitkisel zayıflama yöntemi eklemek isteyen veya mevcutlar arasında kullanıcı yorumu yapmayı arzulayan varsa, veya kilo verme zayıflama ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizlere yorum yoluyla bildirebilirsiniz.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ayhan Yılmazmerhabalar hoacam 23 yaşındayım 15 kilo fazlam çok iştahlıyım bir oturuşta 2 ekmeği gömüyorum. iştah kesici bir şey arıyoum bu konuda bana ne önerir misiniz?
  • Zayıflamanın

    Bitkisel

    Yolları