Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Zayıflama İlaçları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Zayıflama İlaçları

Zayıflama İlaçları

Zayıflama İlaçları. Bitkisel Zayıflama İlaçları Günden Güne En Çok Satış Yapılan Ürünler Arasına Girmekte. Helede Yaz Ayların Girdiğimiz Aylarda. Sizde Güvenle Sitemizden Binlerçe Çeşit Zayıflama Ürünlerinden Birisini Seçebilirsiniz.

ZAYIFLAMA İLAÇLARI:

Yeşil Elma yemek zayıflatırmı ?

Elmanın zayıflatıp zayıflatmadığını anlayabilmek için öncelikle elmanın besin değeri ve içerisindeki vitaminler hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Yeşil elmada bulunan bitkisel flovanoidler ve antioksidanlar metabolizmayı hızlandırıyor. Yeşil elma ayrıca lif bakımından bir hayli zengin olduğu için metabolizmayı hızlandırıyor ve sindirimi çalıştırarak ekstradan kilo vermemize olanak sağlıyor.

Elmalardan oturup bir sepet yemek zayıflamaya yardımcı olmaz. Aksine öğünleri bölerek ve küçük meyveler tüketerek yemek metabolizmayı hızlandırır.

Son yıllarda hayatın hızlanması, beslenmemizi de hızlandırdı. Beslenirken yaptığımız yanlışlar ve günlük gıda tüketimimizdeki karmaşa da şişmanlığı, buna bağlı hastalıkları gündeme getirdi.

Sağlıklı kilo verme programının temel ilkesi enerji, karbonhidrat, protein, yağ, posa, vitamin ve mineral yönünden yeterli olmalı ve aynı zamanda bireyin beslenme alışkanlıkları ile de örtüşmelidir.
Elmanın verdiği enerji 100 gramda 54 kaloridir. Bu enerji yağdan değil, meyve şekeri ve organizma tarafından ağır olarak sindirilen şekerden gelmektedir. Bu veriler ve genel anlamıyla elmanın besleyici özelliği, bu meyveyi özellikle Spor yapanlar için vazgeçilmez yapar.

Gerçekten de fiziksel aktiviteler çerçevesinde elmanın içeriğindekiler spor öncesinde, sırasında ve sonrasında organizma üzerinde pozitif etkiler yaratır:

1. Spor öncesinde tüketildiğinde; enerji verir.
2. Spor sırasında tüketildiğinde; organizmaya çeşitli mineral ve vitaminler yükler.
3. Spor sonrasında tüketildiğinde; %85 oranındaki su içeriğiyle organizmanın ihtiyacı olan suyu tamamlayarak toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Zayıflama

İlaçları