Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulma
Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulma
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulma :

BSA Natural Aloe Vera Özlü Tüy Geciktirici Krem

BSA tüy azaltıcı ve geciktirici krem formülündeki aktif bileşenleri sayesinde istenmeyen tüylerin daha geç ve daha seyreltilmesine yardımcı olur.

BSA tüy azaltıcı ve geciktirici kremi yüz, göğüs, sırt, kollar, bacaklar ve vücudunuzun diğer hassas bölgelerinde kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bölgeyi tüylerden arındırdıktan sonra BSA tüy azaltıcı ve geciktirici kremi tüylerden temizlenen bölgeye parmak uçlarınızla fazla bastırmadan yedirerek sürünüz.

BSA tüy azaltıcı ve geciktirici kremi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlayınız.

Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Yanaklarınızda sarı veya siyah kıllar var ve sizi rahatsız ediyor değilmi? Jiletle alıyorsunuz daha fazla çıkıyor. Traş makinası ile alıyorsunuz kökleri siyah siyah kalıyor sizi itici yapıyor. Kurtulmak istiyorsunuz. Çünkü erkeği en güzel gösteren yerlerden biri yanaklarıdır. Yanakları pis ve kıllı erkekler kadınlara çok itici geliyor.

Hele hele jiletle alınca daha da kötü oluyor. Peki ne yapacaksınız. Bir sürü yolu var. Cımbızla almak, Ağda ile almak, lazer Epilasyon vs.. Ya sonsuza kadar kurtulmak için ne yapmalı.

Yanaklardaki veya alnınızdaki kıllardan sonsuza kadar ve tamamen doğal yollar ile kurtulmak mümkün. Biraz zaman isteyen bir olay ama sonucu kesin. Öncelikle yüzünüzün neresi sakal başlangı nerersi sizin için pis tüy karar verin. Sonra bu istenmeyen tüy olarak belirleiğiniz bölgeyi cımbız, ılık ağda, ağda gibi tüyü kökünden alan bir yolla çekin. Bu işlem biter bitmek bir tabağa döktüğünüz bir miktar tuzun üstüne yeni kesilmiş limon suyu dökün. Yeni kesilmiş olmalı ki asidi kaçmamış olsun. İyise tuza yedirin.

Kaya tuzu ise eğer limondan önce bir kaç damla kaynar suyla eritebilir ve bu erimiş kaya tuzlu suyla limon suyunu karıştırabilirsiniz. Sonra bu karışımı henüz o temizlediğiniz bölgeye iyice yedirerek pakmaklarınızla veya bir pakuk yardımıyla iyice sürün. Bu işlemi akşamları yapın ve yıkamadan yatın sabah soğuk suyla yıkayın.

Sabun kullanmadan yıkayın. Bu işlemi tüylerinizi aldığınız akşamdan itibaren 3 akşam arka arkaya yapın. Sonra bırakın tüyler yeniden çıkıncaya kadar. Bu işlemi o bölgedeki kıllarınız tekrar çıkınca tekrar yapın ve yine 3 gece devam edin. Deneyerek gördüğümüz sonuç şudur ki 5 seans sonunda o bölgedeki tüyler %80 oranında yok oluyor. Hemde sonsuza kadar. Ama sakın oraya tekrar jilet sürmeyin. Sık sık cımbızla çekin.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ahmet MarabaSelam yaşım otuzaltı ve uzun yıllardır yanaklarımdaki kılları ip ile kuaförüme aldırıyorum ancak çok canım yandığı için bir kaç kez ağda yaptırdım ancak inatla tekrar kıllar nüksediyor yanaklarıma .bundan tamamen kurtulmanın bir yolu yokmu hamam otu yağının faydalı olabileceğini okudum ne yönde doğrudur şimdiden teşekkürler
  • Mikail BaltaSakal üstü kılların bitmemesi çin gözümün içerisene kadar gidecek vaziyette bunun için birşeyler varmı
  • Şifa Marketöncelikle ilginize teşekkür ederiz fakat uzmanlarımız sitemizde satışı olan ürünlerle ilgili detaylı bilgi vermektedir, amacımız daha kaliteli hizmet vermek. tekrar teşekkürler.
  • Yüzdeki

    İstenmeyen

    Tüylerden

    Kurtulma