Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yüzdeki Çiller Nasıl Geçer
Yüzdeki Çiller Nasıl Geçer
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Yüzdeki çiller nasıl geçer, neyle giderilir, güneş lekeleri ve kahverengi doğum lekeleri doğal yollarla nasıl geçirilir ?

Yüzdeki çilleri yok etme ! Kozmetik ürün kullanmadan evde kendi yaptığımız doğal Maskeler ve uyguladığımız doğal yöntemlerle çilleri gidermek mümkün. Çillerden ve koyu renkli cilt lekelerinden kurtulmanın yolu her hafta düzenli doğal cilt bakımı uygulamaktan geçiyor. Gözünüz korkmasın, düzenli uygulamanız gereken bu doğal yöntemler evinizde bulunan doğal malzemelerle uygulanıyor.

Yüzdeki çilleri yok etme zor değil ama biraz zaman istiyor. Bu uygulamaları çilleriniz yok olana kadar sürdürmeniz gerekiyor. BeYaz tenli olup da hassas bir cilde sahip olanların ortak sorusu ise yüzdeki çiller nasıl giderilir ?

Alın ve yüzdeki çilleri gidermek, yok etmek için, bir çay bardağı çiğ süte içerisine bir adet salatalık doğranarak konulur 2 saat beklenilir ve süzülür salatalık tülbentten süzülür ve tülbentin içinde sıkılarak bütün suyunun süte geçilmesi sağlanır bu Süt ile yüze sık sık pansuman yapılır bu terkibe 10-15 gün sürdürülürse yüzdeki çiller geçer..

Çiller nasıl geçer, neyle geçer, nasıl geçirilir ?

Öncelikle çillerden korunmayı anlatalım.genellikle ilk baharda ve yazın ortaya çıkan çillerden korunmak için güneş kremleri kullanmayı ihmal etmemelisiniz.güneş ışığı altında direkt ona maruz kalmamalı ve mümkün olduğunca güneşten kaçınmalısınız.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Sevda ÇanakHocam benim ufaklığımdan beri çillerim var göz altlarımda ve gittikçe güneşte durdukça artıyor bunları tamamen nasıl kaldırabilrim acaba bir bitkisel ürününüz varmıdır acaba sağlıklı olarak bunlardan kurtulmak istiyorum artık.Yardımlarınız için şimdiden çok saolun
  • Yüzdeki

    Çiller

    Nasıl

    Geçer