Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Yüzdeki Çiller Nasıl Geçer

Yüzdeki çiller nasıl geçer, neyle giderilir, güneş lekeleri ve kahverengi doğum lekeleri doğal yollarla nasıl geçirilir ?

Yüzdeki çilleri yok etme ! Kozmetik ürün kullanmadan evde kendi yaptığımız doğal Maskeler ve uyguladığımız doğal yöntemlerle çilleri gidermek mümkün. Çillerden ve koyu renkli cilt lekelerinden kurtulmanın yolu her hafta düzenli doğal cilt bakımı uygulamaktan geçiyor. Gözünüz korkmasın, düzenli uygulamanız gereken bu doğal yöntemler evinizde bulunan doğal malzemelerle uygulanıyor.

Yüzdeki çilleri yok etme zor değil ama biraz zaman istiyor. Bu uygulamaları çilleriniz yok olana kadar sürdürmeniz gerekiyor. BeYaz tenli olup da hassas bir cilde sahip olanların ortak sorusu ise yüzdeki çiller nasıl giderilir ?

Alın ve yüzdeki çilleri gidermek, yok etmek için, bir çay bardağı çiğ süte içerisine bir adet salatalık doğranarak konulur 2 saat beklenilir ve süzülür salatalık tülbentten süzülür ve tülbentin içinde sıkılarak bütün suyunun süte geçilmesi sağlanır bu Süt ile yüze sık sık pansuman yapılır bu terkibe 10-15 gün sürdürülürse yüzdeki çiller geçer..

Çiller nasıl geçer, neyle geçer, nasıl geçirilir ?

Öncelikle çillerden korunmayı anlatalım.genellikle ilk baharda ve yazın ortaya çıkan çillerden korunmak için güneş kremleri kullanmayı ihmal etmemelisiniz.güneş ışığı altında direkt ona maruz kalmamalı ve mümkün olduğunca güneşten kaçınmalısınız.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.