Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yüz Sıkılaştırıcı Kremler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Yüz Sıkılaştırıcı KremlerYüz Sıkılaştırıcı KremlerYüz sıkılaştırıcı kremler vücudumuzda dirilik kaybı olan bölgeler için gereklidir. Yüz sıkılaştırıcıl kremler kaybolan vücut diriliğinin tekrar kazanılması açısından önemlidir. Sıkılaştırıcılar ve sıkılaştırıcı bitkisel ürünler hakkında gerekli tüm açıklamaları aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.Yüz Sıkılaştırıcı Kremler

Clarins New Body Firming Cream bu amaçla kullanılan kremlerden birisidir. Cildinizi sıkılaştırmak ile kalmaz aynı zamanda; pürüzsüz bir görünüm sağlar. Vücudunuzun daha genç görünmesine yardımcı olur. Cildinizi tazeler, yumuşatır. Clarins New Body Firming Cream‘in yaklaşık satış fiyatı ise; 90 TL civarındadır.

Creme Fermete Corps yine vücut sıkılaştırıcı kremler arasında yer almaktadır. Dokularda serbest radikallere karşı etkilidir. Doku elastikiyetini kuvvetlendirir. Cildi yumuşak, pürüzsüz ve taze bir hale getirir. Creme Fermete Corps sıkılaştırıcı kremin yaklaşık satış fiyatı ise; 80 TL‘dir.

Elancyl Fermete Corps Vücut Sıkılaştırıcı cildinizi tazeler ve parlaklık kazandırır. Kırışıklıkları giderir. Cildinizi sıkılaştırır. Elancyl Fermete Corps Vücut Sıkılaştırıcı Kremin satış fiyatı ise; 65 TL‘dir. Nivea Body Q10Plus Sıkılaştırıcı Krem‘de bu amaçla yaygın olarak kullanılan kremler arsında yer almaktadır. Vücuttan kolaylıkla emilir. Kısa sürede etkilerini göstermeye başlar. Cildinizi yumuşatır ve cildinize canlılık kazandırır. Nivea Body Q10Plus Sıkılaştırıcı kremin satış fiyatı ise 25 TL civarındadır.

Chicco Mamma Donna Vücut Sıkılaştırıcı Kremi de daha sıkı bir vücuda sahip olmak için kullanabilirsiniz. Chicco Mamma Donna Vücut Sıkılaştırıcı Kremin içeriğinde E vitamini, jojoba yağı, pirinç kepeği yağı, zeytin özü gibi maddaler vardır. Cilde esneklik kazandırır ve kırışıklıkları önler. Chicco Mamma Donna Vücut Sıkılaştırıcı Kremin satış fiyatı ise; 40 TL‘dir.

Janssen Luxury Body Firming Cream ‘de cildi sıkılaştırıcı özelliğe sahip olan kremlerden birisidir. Fiyatı 290 TL‘dir. Kısacası bütçenize göre sıkılaştırıcı kremler bulmanız mümkündür. Bu kremleri kullanarak daha sıkı ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yüz

Sıkılaştırıcı

Kremler