Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Yılancık Duası
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın
Yılancık Ve Gelincik Sancıları İçin Dua:  10 İstiğfar, 10 salavat okunduktan sonra, eline kara i saplı bir bıçak alarak kesen tarafını ağzına yaklaştırır ve üzerine üç Ayetel-Kürsi okuyup bıçağa ve hastaya nefes ettikten sonra bıçağın ucu ile ağrı olan yere bir daire ya-pılıp bıçağın yüzü ile ağrı olan yer sıvazlanır.

Sonra yine bıçak ağıza yaklaştırılıp üzerine üç kere Surei Haşrın sonu okunup hem hastaya, hem bıçağa nefes eder ve evvelce yapıldığı gibi bıçağın yüzü ile ağrı olan mahal enine boyuna mesih edilir.

Üçüncü defa yine bıçak ağıza yaklaştırılıp üç ihlas, üç Muavezeteyin okunup, evvelki , seferlerde yapılanlar tekrarlanır.

Dördüncü kere bıçağa üç defa Surei Bakaranın sonunu, yedi Fatiha ve şifa ayetlerini okuyup hastaya ve bıçağa üfledikten sonra evvel yapışığı gibi bıçakla ağrıyan yer ileri geri mesih edilir, okunanlar Hazreti Peygamber Efendimizin Ravza-i mutahharalarına dört halifesine, ehli beytine ve Karani hazretlerinin ruhuna hediye olunur. Bu ameliye üç defa tekrarlanır.

 "Eûzü billahi ve kudretihi min şerri mâ ecidü ühâ-ziru."

 "Hissetmekte olduğum ve sığınıp, sakınmaya çalıştığım şeyin şerrinden Allah'a ve O'nun kudretine sığınıyorum." 7 kere;
Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler

Yılancık

Duası