Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Yağ Yakıcı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Yağ Yakıcı

Sağlıklı Bir Şekilde Yağlarınızı Yakmak İstiyorsanız Kimyasal Madde Kesinlikle Kullanılmamış Hiç Bir Yan Etki İçermeyen Bitkisel Ürünümüzü Kullana Bilirsiniz.

Yağ Yakıcı


Rx1 Zayıflama hapını kullanarak kalıcı kilo kaybı sağlayın en sağlıklı zayıflamayı sağlayan rx1 zayıflama hapı Rx1 zayıflama hapı ile düzenli kullanım ile en iyi ve en kalıcı zayıflamayı sağlarsınız. Rx1 bir özelliği ize termojenik yağ yakıcı özelliğe sahip olmasıdır bu özellikle de etkisini en iyi şekilde göreceksiniz. Rx1,

Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan oturduğunuz yerden kilo vermeniz için tasarlanmış, bitkisel yağ yakıcı, metabolizma düzenleyici ve sindirim sistemi sorunları için 30 kapsülden oluşan bir üründür.
Rx1 İçeriği
Alpinia Galanga (Havlıcan), Combogia-Cinnomon Bark (Tarçın Ekstresi),
Chicory Herb, Evening Primrose oil, Eucalyptus (Okuloptüs), Cassia Fıstula (Sinameki), Plantain, Sacret Lotus

Alpinia Galanga (Havlıcan): Vücuda kuvvet verir, antiseptik, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, solunum yollarını açıcı ve toksin atıcı etkileri bulunur. Tıbbi faydasının çok olduğu bilinmektedir.

Garcinia Combogia: Çok miktarda Hidroksi Sitrik Asit (HCA) içerdiği ve nişastalı gıdaları yağ yerine glikojene dönüştürdüğü görülmüştür. Yağ üretimini yavaşlatan doğal bir iştah kesicidir. Karaciğer ve kasların, glikojen depolama becerisini artırarak, yağ üretimini ve iştahı azaltır.

Hıyarşembe (Hind hıyarı / Hiyarşember / Casse / Cassia fistula) Baklagillerden, “Leguminoseae” denilen bir ağacın meyveleridir. Doğu Hine, antim ve Brezilya‘da yetişir. Meyvesi silindirik ve siyahtır.

Cinnamon Bark (Tarçın Ekstresi): Hazmı kolaylaştırmaya ve mide tembelliğini gidermeye yardımcıdır. Antioksidan özelliği kan yağlarının oksitlenmesini önlemeye yardımcı olur. Şeker metabolizmasını desteklemeye yardımcı olur.

Chicory herb (Hindiba): Hicory kökünden elde edilen doğal prebiyotik inülin, kalın bağırsakta sınırlı sayıda yararlı bakterinin (bifidobacteria) aktivitesini uyararak taşıyıcıyı olumlu yönde etkileyen bir besin içeriğidir. İnülin bağırsaklarda istenen floranın devamlılığını sağlar. Güçlü bir antioksidandır.

Plantain (Muz): B6 vitamini, potasyum ve folik asit (B9 vitamini) bakımında çok zengin bir besin olan muzda B1, B2, C, D, E ve P vitaminleri ile magnezyum, bakır, demir ve fosfor mineralleri de bulunur.

Evening Primerose Oil: Gamma Linoleik Asidin (GLA-Omega 6 yağ asiti) en zengin doğal kaynaklarından biridir. Tüm vücut sağlığına destek olan özelliktedir.

ETKİKETLER: yağ yakıcı, HCGZayıflama, HCGZayıflamanın yan etkileri, Zayıflama yolları, sağlıklı zayıflama diyetleri, bölgesel zayıflama diyetleri, Zayıflama haplarının fiyatları, Zayıflama ilaçlarının isimleri, bitkisel zayıflama ürünleri, HCG Nasıl kullanılır, Sağlıklı zayıflama önerileri, Sağlıklı zayıflama diyetleri, Zayıflama yolları Nelerdir, 6090 zayıflama Hapı, Zayıflama Bantları kullanıcı, Dr.mehmet öz zayıflama hapı, sağlıklı diyetler listesi, Diyetisyen Listeleri, Ozonla Zayıflama, Kesin Zayıflama, Zayıflama Hapı Altın Çilek, Zayıflama İlaçlarının İsimleri,Solea Zayıflama Hapı, Evde Zayıflama Yöntemleri

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Yağ

Yakıcı