Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Vigrande Yan Etkileri
Yeşilex Propolis Sıvı Ekstraktı 150 ml.
80,00 TL
Ürün Fiyatı

21544
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100513
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

69787
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Vigrande Yan Etkileri


Vigrande Hakkında Bilinmesi Gerekenler
VİGRANDE NEDİR:


Vigrande penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak, Cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle etki gösterir.Sadece cinsel olarak uyarılmanız durumunda doğal bir şekilde sertleşme oluşmasına yardım eder. Sertleşme kusurunuz yoksa kullanmayınız. Kadınlar Vigrande kullanmamalıdır.

VİGRANDE NİÇİN KULLANILIR:


Vigrande erkeklerde sertleşme sorununda(erektil disfonksiyon) kullanılır. Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel etkinlik gereken penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamamasıdır.

Vigrande faydaları:
Vigrande erkekler üzerinde cinsel açıdan kendilerine duydukları özgüvenlerinde artış sağlar, cinsel ilişki öncesi duyulan korkuların giderilmesi konusunda faydalıdır. Yeterli derecede ereksiyon sağlaması nedeniyle gerekli cinsel enerji ve performans artışı sağlamaktadır. Kullanıldıktan sonra yüzde kızarıklık yapmaz. Vigrande alkol ile kullanılmaz bir bardak ılık su ile ağız yolu ile yani orak kullanım şeklinde tüketilir. İktidarsızlık ve cinsel fonksiyon bozukluklarının geçici olarak tedavisinde kullanılır. Vigrande Türkiye de İlaç saniyii devlerinden olan Eczacıbaşı nın üretmiş olduğu bir cinsel performans arttırıcı tablettir.

Vigrande Alkol: Vigrande kesinlikle alkol ile kullanılmaz

VİGRANDE HANGİ DURUMLARDA KULLANILMAMALIDIR:

Eğer nitrat veya amil nitrit gibi nitrik oksit veren maddeleri içeren ilaçlarkullanıyorsanız Vigrande kullanmayınız. Bu ilaçlar, sıklıkla angina pektoris (koroner damar hastalığıyla ilgili göğüs ağrısı) tedavisi için kullanılan ilaçlardır.Eğer Vigrande ye karşı alerjik bir reaksiyonunuz varsa kullanmamanız gerekmektedir.
Eğer önemli bir karaciğer veya kalp sorununuz varsa,Vigrande kullanmamanız gerekmektedir.Kısa bir süre önce Felç veya kalp krizi geçirdiyseniz ya da tansiyonunuz düşükse,Vigrande kullanmamanız gerekmektedir.Retinitis pigmentosa gibi belirli bir kalıtsal göz hastalığınız varsa,Vigrande kullanmamanız gerekmektedir.Aynı anda başka erektil disfonksiyon ilaçları kullanıyorsanız,Vigrande kullanmamalısınız.

18 yaş altı kişiler Vigrande kullanamaz


VİGRANDE NASIL KULLANILIR:

Cinsel aktiviteden 30 dakika önce 1 bardak su ile alınmalıdır. Etkisi 4-5 saat sürer. Önerilen doz 50mg dır. Etkinlik ve hastanın toleransına bağlı olarak doz 100 mg‘a yükseltilebilir veya 25 mg‘a düşürülebilir. Önerilen en yüksek doz 100 mg‘dır. Günde bir kereden fazla alınması önerilmez

Yan Etkiler

Yan etkiler genellikle geçici ve hafif veya orta şiddettedir. Bu etkiler sildenafil ile ilgili, muhtemelen ilgili veya ilgisiz olabilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Vigrande

Yan

Etkileri