Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Vajinal Akıntı Bitkisel Çözüm
Vajinal Akıntı Bitkisel Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Vajinal Akıntı Bitkisel Çözüm :
Vajinal akıntıya bitkisel çözüm olarak hanımlara uygulayabilecekleri doğal bitkisel şifa olarak soğan suyu kürünü öneriyoruz. Soğan kürü hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.

İbrahim saraçoğlu vaginal akıntı için soğan suyu kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hanımlara kadınlardaki akıntıya karşı uygulayabilecekleri soğan suyu kürünün tarifini verdi

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 adet orta boy resimde görülen yemeklik beYaz soğanı (kırmızı , mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Bu kürü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız. Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız).

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.
Bu kür erken Menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, Adet Düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Zerrin Akçalarmerhaba kolay gelsin vajinal akıntım var yeni başladı bu sorun nasıl bir tedavisi vardır ilerlemeden önlemini almak istiyorum özellikle bitkisel doğal ilaçlar kullanmak istiyorum. bu durumda tavsiyeniz olacakmıdır.
  • Vajinal

    Akıntı

    Bitkisel

    Çözüm