Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Topuk Ağrısına Ne İyi Gelir
Alpenkrauter Balsam 200ml.
52,00 TL
Ürün Fiyatı

3756
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

100626
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

69876
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Topuk Ağrısına Ne İyi Gelir
Topuk Ağrısına Ne İyi Gelir :

Tendon iltihabı. Topuk kemiğinizin ön kısmından başlayıp ayağınızın altı boyunca uzanan bir ağrınız var. Bunun nedenleri içe dönme (yürürken veya koşarken ayağın düztabanlaşması ve yuvarlanması), taban desteği zayıf ayakkabı, sert tabanlı ayakkabı, kumsalda uzun yürüyüşler ve koşma ya da ani dönüşler yapmayı gerektiren stresli faaliyetler olabilir.

Kendi kendine tedavi yöntemleri sorunu ortadan kaldırabilir. Bursit (kese iltihabı). Ayakkabının baskısı nedeniyle keseleriniz iltihaplandı.

Veya topuğunuzun üzerine sert ve kötü bir şekilde bastığınız için topuğunuzun altındaki kese (şekle bakın) iltihaplandı. Kendi kendine tedavi yöntemleri yararlı olabilir, ancak yürüyüşünüzü düzeltmek için bir tabanlığa ihtiyaç duyabilirsiniz.

Aşil kirişi iltihabı. Bacak kaslarınızı topuğunuzun arkasına bağlayan uzun kirişte ağrı, muhtemelen şiş ve hassasiyet var. Bu büyük ölçüde bacak kaslarınızdaki kısalmadan veya esneme azlığından, sağlam olmayan ve şoku emmeyen ayakkabılardan, içe dönmeden veya sert yüzeylerde koşmaktan kaynaklanır. Kendi kendine tedavi yöntemlerini deneyin.

Kendiniz Ne Yapabilirsiniz?

Topuk sorunlarının tümünün iyileşmesi uzun sürer. İltihaplı kiriş, kese iltihabı, taban fasyası iltihabı ve Aşil kirişi iltihabı için şunları yapabilirsiniz: - Bir hafta süreyle ayağınızı mümkün olduğu kadar dinlendirin.

Uygun ayakkabı, topukluk veya tabanlık kullanın.

Yürüyüşten sonra 5 dakika buz masajı uygulayın.

Önleme

Her gün rahat ayakkabı giyin. Egzersiz yaparken veya çalışırken gerekli ayakkabıları kullanın.
Ayaklarınızı ve ayak bileklerinizi germek ve güçlendirmek için egzersizleri öğrenin.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Özgür Avinçsalayak bileğim kırıldı alçım açıldı yeni yeni yürüyorum fakat yere basarken topuğum çok kötü ağrıyor bu sorunu gidermek için ne yapabilirim ?
 • Şifa MarketAlp dağlarından toplanan 50'ye yakın bitki bileşeninden, genetik mühendisler tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Romatizma, fıtık, kireçlenme ağrılarını kesmeye yardımcı, tedaviye yöneliktir. Hareket kolaylığı sağlayan en etkili kas gevşetici üründür. Ayrıca kırıkların çabuk kaynamasında, tendonların onarılmasında ve topuk dikeninde de endikedir. İncelemek için linki tıklayın
  http://www.sifamarket.com/bitkisel/alpenkrauter-balsam-200ml-7.html
 • Ali Osman Sönmezmerhabalar 47 yaşında memurun ve topuk ağrılarım var bitkisel bir tedavi bakıyorum eczacılardan aldığım ilaçlar hiç fayda sağlamıyor bitkisel olarak bu topuk dikenine bağlı sorunu nasıl çözeriz.
 • Ramazan Nuralökçe kısmına basamıyum hangi tedavi uygulamam gerekiy
 • Şifa MarketAlp dağlarından toplanan 50 ye yakın bitki bileşeninden,genetik mühendisler tarafından özel olarak hazırlanmıştır. romatizma, fıtık, kireçlenme ağrılarını kesmeye yardımcı ,tedaviye yöneliktir. hareket kolaylığı sağlayan en etkili kas gevşetici ürünümüzdür.ayrıca kırıkların çabuk kaynamasında,tendonların onarılmasında,ve topuk dikenindede endikedir. incelemek için lütfen linki tıklayınız. bilgi hattı: 0224 2 3 4 5 6 7 8
  http://www.sifamarket.com/bitkisel/alpenkrauter-balsam-200ml.html
 • Topuk

  Ağrısına

  Ne

  İyi

  Gelir