Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tiroid Nodülü Bitkisel Tedavi
Tiroid Nodülü Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Tiroid Nodülü Bitkisel Tedavi :

Profesör Doktor Ahmet Maranki nodül tedavisi için uygulayabileceğiniz, bitkisel kürler sayesinde tiroid bezlerinizde oluşabilecek doku büyümelerinin önüne geçebileceğinizi, açıkladı. Nodül nedir ? Tiroid bezinin içerisinde normal olarak tiroid dokusu vardır. Bu doku yumruk şeklinde, bazen de leblebi byüklüğünde olabilir.

Kimi kişilerde, portakal yada kayısı büyüklüğünde olabiliyor. Anormal doku büyümelerine nodül adı verilmektedir. Tiroid bezinin de büyümesini sağladığı için bu hastalığa aslında tıp dilinde nodüler Guatr anlamı verilmektedir. Kişilerin dokularında bulunan nodüllerin kanser hastalığı gibi, bir çok hastalığın başlangıcı olarak gösterilebilir.

Hormon salgılayıp, salgılamadığı kontrol edilir. Dokunun içerisinden bir madde alınarak pataloji servislerinde incelenerek, gerekli analizler yapılır. Eğer böyle bir sağlık sorununuz var ise, mutlaka endokrin uzmanlarına giderek, sorununuzu anlatınız.

Profesör Doktor Ahmet Maranki nodül tedavisinde uygulayabileceğiniz, bu tür doku büyümelerinin önüne geçebileceğiniz, çeşitli bitkisel formüller sayesinde bunları engelleyebilirsiniz. Tiroidler sağlık açısından çok önemli dokulardır. Hayat sigortanız diyebiliriz. Kalan ömrünüzü sağlıklı ve sıhhatli geçirmek istiyorsanız, tiroid bezlerinize gereken önemi gösteriniz.

Tiroid bezlerinin tedavisinde ve nodül tedavisinde uygulayabileceğiniz bazı bitkisel kürler var. Profesör Doktor Ahmet Marankinin, yerel ve genel yayın organlarında paylaştığı bilgilerden oluşturulmuş, bu kür tariflerini sağlık için uygulayabilirsiniz.

Yemeklerinizde bol miktarda tere ve dere otu tüketmenizi, hatta salata yaparken, bu tür otları salatanıza ilave etmenizi öneriyoruz. Bunun dışında adaçayı kürü ile nodül tedavisi uygulayabilirsiniz.

Adaçayını her gün sabah, öğlen ve akşam olmak üzere 3 kere içiniz. Gece yatarken ve sabah güne merhaba dediğiniz de, adaçayı ile gargara yapınız. Üç hafta boyunca bu tedavi yöntemine devam etmeniz, öneriliyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Adem KüçükSELAMLAR TROİT BEZLERİM GÖREVİNİ TAM OLARAK YAPMIYOR BUDA BENİ ÇOK CİDDİ SIKINTILARA YOL VERİYOR. BU DURUMDA ÇÖREK OTUNU YOĞURDA KARTIRARAK YİYORUM BAŞKA NE ÖNERİRSİNİZ
  • Tiroid

    Nodülü

    Bitkisel

    Tedavi