Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tırnak Batması Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Tırnak Batması Tedavisi


Tırnak batması tedavisi için neler yapılmalı? Sorusuna yanıt olarak tırnak batması tedavisi hakkında faydalanacağınız bilgiler bu makalede yer almaktadır.

Tırnak Batması Bitkisel Tedavi


Tırnak batması bitkisel tedavisi nedir? Sorusuna yanıt olarak tırnak batması bitkisel tedavisi için kullanılacak şifalı bitkiler ve tırnak batması bitkisel tedavisi hakkında faydalanacağınız bilgiler bu makalede yer almaktadır.

Tırnak Batmasına Bitkisel Çözüm

Tırnak batmasına bitkisel çözüm, ayak tırnaklarının düz kesilmemesi halinde gerçekleşen tırnak batmasının bitkisel yöntemler kullanılarak tedavi edilmesi hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Tırnak batmasına bitkisel çözüm önerileri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Suna Dumankaya Nasır formülü ve Suna Dumankaya tırnak batması tedavisi için bitkisel çözüm önerisi, doğal ilaç.. Nasır için ve tırnak batması için ev yapımı Krem formülü isteyenler için Suna Dumankaya aşağıdaki kür tarifini önermektedir.

Tırnak batmasına bitkisel çözüm

1 fincan kadar zeytinyağı uygun bir cezvede iyice ısıtılıp ocaktan alınır. 1 fındık büyüklüğündeki balmumu ısıtılmış zeytinyağının içine karıştırılarak eritilir ve ılıkken bir cam kavanoz içerisine konur. Nasırlı olan veya tırnak batması tedavisi gerektiren eller ya da ayaklar 10 dakika kadar sıcak su içinde bekletikden sonra nasırlı bölgeye veya tırnak batması olan bölgeye bu bitkisel karışım bolca sürülüp gazlı bez ile sarılır. Sorunlu bölge gazlı bezle sarıldıktan sonra böylece sabaha kadar bekletilir. Sabah gazlı bez açıldığında nasır ya da tırnak batması olan bölgenin yumuşadığını göreceksiniz.

Soğuk yerde saklanması gereken, Suna Dumankaya tavsiyeli bu nasır kremi ve tırnak batması tedavisi kremi, problemli bölge iyileşinceye kadar yukarıdaki tarife uygun bir biçimde kullanılmaya devam edilmelidir.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Tırnak

Batması

Tedavisi