Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Taşlı Yüzük Hücreli Mide Kanseri
Taşlı Yüzük Hücreli Mide Kanseri: Mide Kanseri hastalığı,diğer kanser türlerine ile kıyaslandığında hem midenin hayati bir organ olması hem de mide kanserinin çok hızlı bir şekilde diğer organlara yayılabilmesi nedeni ile oldukça tehlikeli ve ölümcül kategoride kabul edilen bir kanser türüdür.

Mide Kanseri hastalarının çoğu,hastalığın gelişim döneminde ortaya çıkan belirtileri basit mide sorunları olarak görmektedir.Çünkü Mide Kanseri hastalığının kendine ait özel bir belirtisi yoktur ve genellikle ülser hastalığı ya da gastritte olduğu gibi belirtiler vermektedir.

mide kanserinde yaşam süresi hakkında birçok insan merak ettiği soruların cevabını internette aramaktadır.Özellikle taşlı yüzük hücreli karsinom hakkında merak edilen birçok soru olduğundan,bu konu hakkında insanların daha da ilgili olduğunu ortaya çıkmaktadır.

Mide kanserinde yaşam süresi uzunluğu,büyük oranda taşlı yüzük hücreli karsinom teşhisi konulmasına bağlıdır şeklinde kesin bir tanı koymak mümkün değildir.Ancak taşlı yüzük hücreli karsinom,Mide Kanseri türleri arasından en hızlı yayılan ve bu nedenle en tehlikeli Mide Kanseri türü olarak kabul edilen bir rahatsızlıktır.Mide Kanseri hastalarına taşlı yüzük hücreli karsinom teşhisi konması için öncelikle mideden doku alınarak,bu dokunun laboratuarda incelenmesi gerekir.Gerekli kontrollerin ardından hastaya taşlı yüzük hücreli karsinom tanısı konduğunda,kesin olmamak ile beraber genellikle hastanın midesi alınmaktadır.

taşlı yüzük hücreli karsinom teşhisi konan hastaların midesinin alınması,vakit kaybetmeden yapılması gereken bir operasyondur çünkü kanser öncelikle lenf bezleri olmak üzere çok hızlı bir şekilde diğer organlara sıçrayabilir.Mide kanserinde yaşam süresi,büyük oranda kanserin mide haricinde diğer organlara sıçramasına bağlıdır.

Hastaların diğer organlarda da sorun yaşaması durumunda,mide kanserinde yaşam süresi büyük oranda kısalmaktadır.

mide kanserinde yaşam süresi kişinin kanser hastalığı nın 3 ya da daha fazla organa sıçraması durumunda,ilk beş yıllık yaşam süresine göre değerlerine göre büyük oranda azalmaktadır.Bu nedenle mide kanserinde yaşam süresi erken tanıya ve dolayısı ile kanserin yayılmadan hastanın tedavi edilmesine bağlıdır.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.