Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Tarçın Rengi Saç Boyası
Tarçın Rengi Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Tarçın Rengi Saç Boyası :

Tarçın Saç Renkleri, 2011 yılının kış renkleri olarak adlandırılırlar. Sonbahar ve Kış sezonunda en çok kullanılan saç rengi olarak bilinmektedir. Kızıl saç renkleri nin değişik bir tonudur.

Hürrem kızılı diye adlandırılan renge yakındır. Kış günlerinde yağmur ve rüzgarla saçlara bulaşan tozu kaldırabilecek bir renk tonuna sahip olduğu için kış renkleri olarak adlandırılır. Islandığında renk tonunda değişiklik olmaz.

Yıkandıkça açma olabilir fakat renk koruyucu şampuanları tercih etmeniz ile bunu en aza indirirsiniz. Kullandıkça güzelleşen bir renktir. Yani açmasından korkmayınız.

Eğer evde kendiniz saçlarınıza tarçın renklerinde saç boyası uygulamayı düşünüyorsanuz. Çift kutu olarak satılmaktadır ve ilk kutudan bir kaç gün sonra ikinci kutu uygulanmaktadır.

Saçlarınızı ayrıca açmanıza gerek olmamaktadır.

Saçlarınızın rengi kızıl ve tonları ise, sarı ve açık Kahve tonlarında ise kutusunun üzerindeki renge ulaşmanız hiçte zor değildir.

Fakat koyu renkli saçlara sahipken birebir tarçın saç renkleri ne ulaşmanız pekte kolay olmamaktadır.

Aşşağıda göreceğiniz bitkisel organic saç boyaları doğal organic bileşenleri ve yan etkisiz kombinasyonlarıyla hizmetinize sunulmuştur.

Doğal boyaları kullandıktan ve mükemmel sonuçlarını gördükten sonra dilediğiniz saç modelini yapabilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

-HENNA PLUS Orta sarıdan orta koyu kahve‘ye kadar olan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık ve bakım sağlar.
Ekstra canlılık ve mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel içerik, Vitamin B kompleksi, Vitamin A ve kına saça parlaklık ve canlılık katarken, saçın yapısının bozulmasını önler.

Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı ve saç rengini uzun süre korur, rengin akmasını önler. Uzun ömürlü sonuçlar verir ve renk canlılığını muhafaza eder.

-Lady in Color'un kendini kanıtlamış olan renkler formülü sayesinde siz, beYaz saçlarınızı mükemmelşekilde örten yoğun renkleriyle dayanıklıllık sağlıyorsunuz.

Nemlendirici takım ve içeriğindeki Badem Yağı, saçınıza parlaklık, dinçlik ve yumuşaklık vermekte, Fiksaj için kullanılan balsam ise içerdiği iltihaplanmayı önleyenetkisiyle şifalı otlar özü, özendirici ve saçları sağlamlaştırıcı rol oynamaktadır.

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.

Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Tarçın

Rengi

Saç

Boyası