Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Süt Toplama Merkezi
Yeşilex Çemen Otu Sıvı Ekstraktı 150 ml.
76,00 TL
Ürün Fiyatı

451
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101511
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70522
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Süt Toplama Merkezi

Süt toplama merkezi,süt topalama merkezleri hakkında bilgilerin yer aldığı makalemiz aşağıda yer almaktadır.Süt toplama merkezi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda bulunan makalemize göz atmanızı öneririz.

Süt toplama merkezi açıldı

Tarım İl Müdürü Hikmet Doğru ise konuşmasında, Karaman‘da hayvancılığın ülke genelinde olduğu gibi son yıllarda dikkat çektiğini belirtti. Doğru, “2002 yılında 16 bin olan büyükbaş hayvan sayısı 2006 yılında 26 bine ulaşmıştır. Bu artışta hayvancılığa verilen teşvik ve destekler etkili olmuştur” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından süt toplama merkezi Vali Fatih Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Tarım İl Müdürü Hikmet Doğru ve Süt Üreticileri Birliği Başkanı Kamil Özkaya tarafından hizmete açıldı.

Karaman‘da Süt Üreticileri Birliği tarafından kurulan 8 ton kapasiteli süt toplama merkezi törenle hizmete açıldı.

Süt Toplama Merkezi‘nin açılışına Vali Fatih Şahin‘in yanı sıra Tarım İl Müdürü Hikmet Doğru, İl Genel Meclisi Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile Süt Üreticileri Birliği Başkanı Kamil Özkaya ve süt üreticileri katıldı.

Törende konuşan Süt Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı Süleyman Selim Akkuş, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

154 üyeleri ile faaliyetlere devam ettiklerini anlatan Akkuş, “Urgan Mahallesi‘nde 8 ton, Sudurağı Beldesi‘nde 15 ton ve Kızılyaka Köyü‘nde 5,5 ton olmak üzere toplam 28,5 ton kapasiteli soğutma tankları ile süt toplama merkezlerini kurduk.

Bu merkezlerde birlik kanalı ile süt toplanarak pazarlaması yapılmaktadır. Akçaşehir, Yeşildere Beldeleri ile Kızık, Ağılönü ve Ekinözü Köylerinde de toplam 31 ton kapasiteli süt toplama tesisinin yapımı planlanmıştır” dedi.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Süt

Toplama

Merkezi