Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Krem
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Krem

Suna Dumankaya Kuru Ciltler İçin Krem hakkında bilgiler.   Cilt kuruluğunun ilk belirtileri  deride donuk gri beYaz bir renktir.Artış gösterdikce ciltte gerilme hissi ve pul pul soyulmalar gözükür en belirgin olduğu bölgeler ise kollar,bacaklar ve gövdemizdir.Cilt kuruluğunu engellemek için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bol su tüketimidir.

Cilt Bakım Ürünlerimizin Bulunduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

   İç ve dış etkenlerden kolayca etkilenen Kuru ciltlerin özel bakıma ihtiyacı vardır. Salgı bezlerinin yeterince sağlayamadığı nem ihtiyacı kremle losyonla giderilmelidir. Ayrıca cildin bakımını yaptıktan sonra daha fazla Kurumaması için tedbir almak da gerekir. Sizlere Bepanthene Plus kremi önerebiliriz. Bepanthene Plus krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde, cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna Dumankaya da bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuru ciltlere hitaben güzel bir bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.

MALZEMELER:
1 date Bepanthene plus krem, 7-8 damla kayısı yağı, 1 adet Evingen ampul.


Cilt Bakım Ürünlerimizin Bulunduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

 

 

Etiketler: Kuru,kuru cilt,kuru ciltler,kuru ciltlerin,kuru ciltlere,kuru ciltler için,kuru ciltlere maske,kuru ciltler için maske,kuru ciltler için krem,kuru ciltler için bakım,kuru ciltler için kremler,kuru cilt için bakım,suna dumankaya kuru ciltler,kuru ciltler için yüz maskesi,kuru ciltler için yüz maskeleri,kuru citler için doğal maskeler,kuru ciltler için doğal maske,kuru ciltler için peeling,kuru ciltler için yağ,kuru ciltler için yağlar,kuru ciltlere maske,suna dumankaya kuru ciltler için maske,suna dumankaya kuru ciltlere maske,kuru ciltlere kil maskesi,kuru ciltler için kil maskesi,kuru ciltler için nemlendirici,kuru ciltler için Nemlendirici krem,kuru ciltler için fondoten,kuru ciltler için bitkisel yağ,kuru ciltler için bitkisel yağlar,kuru ciltler için nemlendirici maske,kuru ciltler için nemlendirici maskeler,kuru ciltler için yüz bakımı,kuru ciltler için en iyi nemlendirici,kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler,kuru ve hassas ciltlere nemlendirici,kuru ve hassas ciltler için nemlendirici,kuru ciltler için bitkisel çözüm,kuru ciltler için krem markaları,kuru ciltler için bepanthene plus krem.

 

Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Zeynep BilgiliMerhaba benim cildim çok kuru nemlendirmek için bu kremi kullanabilir miyim . Ne kadar süre ve günde kaç kere kullanmalıyım . Yardımcı olursanız çok sevinirim . İyi çalışmalar . Teşekkürler .
 • Diğer Makaleler

  Suna

  Dumankaya

  Kuru

  Ciltler

  İçin

  Krem