Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Spirulina Yosun Hapı
Yeşilex Alıç Ekstraktı 550 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

15154
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Spirulina Yosun Hapı

Spirulina Yosun Hapı bol su ile tüketilmelidir.Vücuttaki oksitleri dışarı atmanızı sağlar.İster kilo almak için yemekten sonra,ister kilo vermek için yemekten önce alın.Spirulina Yosun Hapı hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

Öncelikle spirulinanın ıspanak gibi, lahana gibi bir bitki olduğunu dile getirmek isteriz. Çok şifalı ve zengin besin içereren spirulina lezzet olarak insanlara hitap etmemesi ve kolay kullanım sunmak amacıyla tablet yada kapsül haline getirilmektedir. Bu nedenle oldukşa şifalı olan spirulinayı gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi vurgulamak isteriz.

Uzun süreli dahi kullanabilirsiniz ki, biz spirulina tableti hayatınızın bir parçası yapmanız taraftarıyız. Maalesef günümüzde doğal, dengeli, yeterli beslenemiyoruz. Spirulina yosun hapı bu konuda size iyi bir destek olacaktır.Antioksidan özelliği sebebiyle spirulina tabletlerini BOL SU İLE tüketilmelidir..!

(Vücudumuza; soluduğumuz kirli hava yoluyla, katkı maddeleri içeren doğal olmayan besinler yoluyla aldığımız ve vücudun kendi ürettiği toksinlerin temizlenmesi için bol su ile tüketiniz..! Çözülen toksinler su ile atılacaktır. Su olmadan temizlik düşünülemez.)Vejeteryan (et tüketemeyenler) şiddetle ve sürekli kullanım öneriyoruz. Beslenmelerine mutlaka ilave etmelidirler. Vücudun ihtiyacı olan protein spirulina desteğiyle karşılanmalı.

Kilo Kontrolünde Kullanım Şekli

Kilo Fazlası Olanlar; her öğünden 1 - 1,5 saat önce 2-3-4 kapsül kullanabilir. Kilo fazlası olanlar iştahlarını kesecek adede yükseltebilirler. (Beyine tokluk hissi protein alındığında verilmektedir)Kilo Eksiği Olanlar; her öğünden 1 - 1,5 saat sonra 2-3-4 tablet alabilirler. Yoğun protein alacakları için kilo artışı kas kütlesinde olacaktır.

Vücut ideal şekline gelecektir.Formda Kalmak; her öğünden 30 dakika önce 1-2-3 kapsül kullanabilir. Sadece sabah ve akşamda olabilir. Formunuzu korumaya, enerjinizin artmasına ve genel sağlığınızın iyileşmesine, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olacaktır.Çocuklar için; İştah problemi olan, gelişimi yavaş olan, dengeli beslenemeyen çocuklarınıza şiddetle öneriyoruz. Her öğün sonrası 1 kapsül.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Spirulina

Yosun

Hapı