Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Sperm Arttırıcı Macunlar

Sperm arttırıcı Macun için gerekli malzemeler:

1 kilo keçiboynuzu pekmezi


50 gram arı sütü (saf)

50 gram polen

50 gram zencefil

50 gram zerdeçal

Karışımı hazırlayacağımız malzemeleri eksiksiz edindikten sonra sıra geldi tamamen doğal içerikli Sperm arttırıcı karışımımızı nasıl hazırlyacağımıza ve nasıl kullanacağımıza.

Öncelikle tüm malzemeleri karıştırın.Sabah ve akşam 1 yemek kaşığı yiyin.Bu karışımı kullanırken daha iyi sonuç alabilmek için aynı zamanda çekirdekli siyah üzüm kompostosu da içebilirsiniz.Aynı şekilde kompostoyu da sabah ve akşam 1 bardak içmelisiniz.Yine kürü destekleyebileceğiniz bir diğer doğal ürün de nohut.Haftada en az bir kere koyun etiyle pişirilmiş nohut yemeği yemeniz de kürün etkisine olumlu yönde katkı yapacaktır.

Tüm bu tüketilmesini önerdiğimiz malzemelerde yoğun miktarda Sperm arttırıcı ve Sperm hareketliliğini artıran etken maddeler bulunmaktadır.

Bir Diğer Ahmet Maranki Sperm Artırıcı Macun Tarifi

Erkeklerde Sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,Sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde Cinsel gücü artıran bitkisel kür

Erkek Kısırlığı ıçin şifalı bitkiler-Sperm Sayısını ve kalitesini artıran bitkisel karışım-Sperm sayısını artıran Macun-Sperm sayısını artıran şifalı Bitkiler

Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, Sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.

Sperm Sayısını artıran şifalı Macun için gerekli Malzemeler ;

* 3 kg organik bal,

* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,

* 100 gr zencefil,

* 100 gr zerdeçal,

* 100 gr çakşır kökü,

* 100 gr çam fıstığı,

* 100 gr çoban çökerten,

* 100 gr üzüm çekirdeği,

* 100 gr polen,

* 100 gr ceviz,

* 100 gr fıstık,

Hazırlanışı ve Kullanım şekli : Balın ıçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.

Bu karışım, Sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde Cinsel gücü de artırır.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.