Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sperm Arttırıcı Bitkiler 3
Sperm Arttırıcı Bitkiler 3
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Sperm Arttırıcı Bitkiler: Dünya üzerinde sperm azlığı yada azosperm sorunu yaşayan erkeklerin sayısı hayli çok ve insanlar bu sorunlarını yenebilmek adına çok fazla nakit harcamaktadırlar.

Bu bölümde sizlere evinizde kendi başınıza ve çok ucuz bir maaliyetle çözebileceğiniz sperm arttırıcı bitkisel formüller sunacağız.Aşağıda bahsedeceğimiz bir kaç bitki sperm arttırıcı olarak bilinen bitkilerin başta gelenlerindendir.

GİNSENG

Sperm arttırıcı GinsengGinseng, Uzak Doğu tıbbında yaklaşık 2000 yıldır kullanılan önemli bir bitkidir.Bu ürün optimal ürünler (kan değerlerini olması gereken değerlere göre arttıran veya azaltan) arasında yer alır.

Ginseng, bitkinin kök kısmının işlenmesi sonucu elde edilir. Piyasada aktif olarak 3 tür ginseng kullanılmaktadır. Kore, Sibirya ve Amerikan ginsengdir, ayrıca bu 3 ginseng türünün değişik oranlarda birleştirilmiş kombinasyonları da piyasada bulunmaktadır.Bu 3 tür ginseng arasında en yüksek performansa sahip oran Kore(Korean) Ginseng'idir.s

Kore hükümetinin bu bitkiyi kendi tekelinde satması ve üretim maliyetinin yüksek olması nedeni ile bu ürünün hammadde maliyetleri diğerlerine göre daha yüksektir.Japonya'da yapılan klinik bir çalışmaya göre, aşırı dikkat ve stres altında çalışan kişilerin iş verimini arttırmak ve gün boyu daha canlı olmasını sağlamak amacı ile ginseng kullanılması önerilmiştir.

-Günlük enerjinin artmasını sağlamaya destektir.
-Beyine giden kan miktarını düzenleyerek adaptasyonu arttırır ve strese karşı vücudu koruyabilir.
-Kan değerlerini normale indirgeyerek vücudun performansını arttırabilmektedir.
-Zaman salmımlı olduğu için gün boyunca verimliliği yüksektir. Yaşlanma etkilerini geciktirdiği, yaşam kalitesini ve süresini uzattığı yönünde Çin'de yapılmış akademik çalışmalar vardır.
-Bilinen en güçlü afrodizyaklardan biridir.
-Sinir sistemi ve endokrin sistemini düzenlemektedir.
-Kalp-damar sistemini düzenlemekte, akciğer ve kalbi korumaya yardımcıdır.

KEÇİBOYNUZU

Sperm arttırıcı keçi boynuzuSperm arttırıcı özelliği bilinen keçiboynuzu kürü erkeklerin iktidarsızlığına karşı bir gecelik çözümler yerine, tedavi edici ve de kalıcı çözüm getirmektedir. Keçiboynuzu kürü uygulanmaya başladıktan 4-5 gün sonra etkisini göstermeye ve Cinsel hayatı dengelemeye başlar.

Eğer uzun zamandan beri iktidarsızlık çekiliyor ise bir haftadan itibaren etkisini göstermeye başlar.Keçiboynuzunda kolestrol bulunmaması ayrı bir avantajdır. Kaffein ve theobromine içermediği için de tansiyon problemi olanların rahatlıkla uygulayabilecekleri bir kürdür. Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir.Bu nedenle osteoporoz rahatsızlığı olanlara kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanmasında çok iyi bir desdekleyicidir. Daha çabuk sonuç alırım diye kesinlikle abartarak kullanmayınız.Uygulama sürelerine ve miktarlarına kesin olarak uyunuz.

Doğa bir denge, nizam ve kural üzerine kuruludur ve de belirli kurallara göre çalışmaktadır. İnsan da, doğanın bir parçası olduğuna göre, insan vücudu da aynı şekilde belirli dengeler çerçevesinde çalışmaktadır.

İşte, günümüzde bilim adamları ekolojik dengeden, biyolojik dengeden ve de daha bir çok dengelerden bahsetmekteler ve bu dengelerin bozulması durumunda dünyamızı nedenli büyük felaketlerin beklediğini vurgulamaktadırlar. Örneğin, demir.Demir, insan vücudu için hayati önem taşıyan bir maddedir.

Demirin eksikliğide, fazlalığıda insan vücudu için zararlıdır. Bazı insanlar vitaminlerin çok faydalı olduklarına inandıklarından dolayı vitamin haplarını fazla fazla kullanırlar. Çünki, fazlasının insan vücuduna zarar vermediğini zannederler. Unutmayınızki, vitaminlerin eksikliği sağlığımız açısından hayati önem taşırlarken, fazlası da vücudumuza zarar verirler. Aynı şekilde size önerilen bitkileri de belirtildikleri şekilde kullanmak gerekir. Fazla kullanarak daha çabuk sağlığıma kavuşurum diye düşünmek yanlıştır.

ANASON

Sperm arttırıcı AnasonYapılan araştırmalar, anasonun binbir derde iyi geldiğini gösteriyor. Bu araştırmalara göre anason, cinsel gücü artırıyor, yorgunlugu gediriyor.

İşte mideden beyne kadar organlarımız için şifa kaynağı olan anasonun faydaları:

-İştahsızlığı ve yemeklere karşı duyulan tiksintiyi giderir.
-Mide ve bağırsak gazlarını söktürür. İdrarı artırır. Kusmaları ve ishali keser. Regl kanamalarının düzenli olmasını sağlar.
-Hamilelik döneminde kullanılmaz. Anne sütünü artırır. Sinirleri yatıştırır. Migren ağrılarını keser. Beyin yorgunluğunu giderir.
-Uyku verir.
-Kalbi kuvvetlendirir.
-Kan dolaşımının düzenli olmasını sağlar.
-Cinsel arzuları uyarır.
-Sperm arttırıcı özelliği vardır.
-Astım, nefes darlığı ve bronşitte görülen şikayetleri giderir.
-Öksürüğü keser.
-Yaşlılarda meme sarkmasını önler.

Not:Fazla kullanıldığı zaman uyuşukluk verir.

ÇAKŞIR OTU (KÖKÜ)

Sperm arttırıcı çakşı otuÇakşır Otunun Faydaları ve Etkileri:

-Cinsel gücü ve isteği arttıran, etkili bir Afrodizyak bitkidir.
-Sperm arttırıcı ve aynı sperm hareketliliğini de arttıran etkileri vardır.
-Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermekte yardımcıdır.
-Sinirleri rahatlatıcı özelliği vardır.
-Astım ve bronşit için faydalı bir bitkidir.

Çakşır Otu ve Kökü Nasıl Kullanılır?


Çakşır Otu Kökü kurutularak toz haline getirilerek bal ile macun yapılmak suretiyle kullanılır.1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı çakşır kökü konularak demlemek surutiyle hazırlanan çay da içilebilir. Çakşır Otu düzenli kullanıldığı zaman olumlu etkileri görülmektedir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Yusuf Elaldıiyi günler 5 senelik evliyim 2sene kadar önce varikosal ameliyatı oldum hiçbi değişiklik yok çocuğumuz olmuyo sizin sitenizdeki üç adet bitkiyi ginseng anson keçiboynuzu çakşır kökünü karıştırıptamı kullanmam lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
 • Şifa MarketEğer varikosel ameliyatı başarılı geçmiş ise o o zaman sitemizde ki size en uygun kürü kullanabilirsiniz. Fakat hala devam eden bir varikosel sorunu var ise sperm arttıcılar pek sonuç vermez çünkü öncelikle varikoselinizin tedavi edilmesi gerekir. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Emre AcarMerhaba 3 yıllık evliyim ve çoçugumuz maalesef olmuyor TSE ameliyatı oldum 3 tane sperm buldular ve bu spermler de normal kalitenin çok altında tüp bebek tedavisi 2 defa denedik olmadı son bir tane sperm kaldı Sonuç olarak döllenme saglanamadı doktoruma sordugumda neden benim menimde sperm yok diye bana söyledigi penisten dışarı çıkarken spermin ölüyor bu milyonda bir görünen nadir bir durum oldugunu söyledi.Keçi boynuzu veya incir kürü yapsam fayda görürmüyüm.Saygılarımla..
 • Şifa Marketİncir kürü veya keçi boynuzu kürü azospermde çokta etkili olmayabilir. bu kürler spermi normal semen analizinde varsa arttırıcıdır. fakat siz mikrotese yapmışsınız dolayısıyla daha güçlü bileşenlere ihtiyacınız var. Tedavi detayı için linki inceleyiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/ksrlk-caksir-karisimli-set.html
 • Sperm

  Arttırıcı

  Bitkiler

  3