Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Spanish Fly Nedir
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101255
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70328
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Spanish Fly Nedir


Spanish Fly Nedir Bayan Cinsel Uyarıcı Damla isteksiz Bayanlara Özel ürün Spanish Fly Daha Fazla Heyecan ve Daha Fazla istek Uyandırır. Asitsiz İçeceklerde 15-20 Damla Kullanmanız Yeterli Olacaktır.


Spanish Fly Nedir


Spanish Fly - İspanyol Sineği Cinsel gücü ve isteği maximuma çıkartan muhteşem damla.
Sadece Bayanlar için.
Alman Malı 13 ayrı dilde tercümeli reçeteli.

İspanyol Uçuşu uzun süredir efsanevi bir Afrodizyak olarak haklı bir isme sahiptir. Yalnız birkaç damla onu harika hissettirmek ve azdırmak için yeterlidir. Kelimenin tam anlamı ile ürperten yoğun duygularla dolu bir seks için Spanische Fliege en iyi çözümdür. Haberli ya da habersiz kullanılabilen Spanische Fly 10 dakika gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar.

Spanish Fly - İspanyol Sineği kullanımı Bayandaki uyarılma hissi en üst düzeye çıkar ve bu hisle bayan tahrik olurken vücudunu saran sıcaklığı ve şehveti sizinle söndürmek için büyük çaba sarfeder. Bayandaki bu uyarılma hissinin yanında bu güne kadar hiç almadığı bir zevk ve rahatlama yaşar ilişki esnasında. Bu da daha uzun, daha istekli ve son derece bir zevkli bir cinsel hayatın anahtarıdır. Kesinlikle bilinç bulandırmaz, uyuşturucu herhangi bir etkisi yoktur. Kişi ilişki esnasında kesinlikle kendindedir ve sabah ne yaptığını çok iyi hatırlar.

Spanish Fly - İspanyol Sineği Kullanımı : Etkisini kaybetmemesi için Asitik (Cola , Portakal Suyu Vb.) dışında sıvı bir içeceğe 15 damla damlatılması önerilmektedir.

Spanish Fly - İspanyol Sineği İçeriği;

İçerisindeki etken maddeler sayesinde yorgunluk, stres ve benzer nedenlerle azalan cinsel isteği ve enerjiyi arttıran Spanische Fly, kadınların yaşantılarına fark katar. Cinsel problemlerin giderilmesinde yardımcı olan ürün aynı zamanda vücut direncini arttıran özellikleriyle de mutluluğunuza katkıda bulunur.

- Demirdikeni (Tribulus terrestris);

Kuvvet verici (tonik), cinsel fonksiyonların düzenlenmesi, kadınlarda yumurtlama ve cinsel istek arttırıcı olarak kullanılmaktadır.Demirdikeni ayrıca değişik kültürlerde anti-inflamatuar, anti artrit, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için de kullanılmaktadır.

- Panax Quinquefolius

(Amerikan Ginseng) in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve Sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Spanish

Fly

Nedir