Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Soğan Kabuğu Rengi Saç Boyası
Soğan Kabuğu Rengi Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Soğan Kabuğu Rengi Saç Boyası: Bizim şu bildiğimiz soğan kabuğunun suyu sarı renkte olur. 25-30 gr. kabuk l bardak suda, 10-20 dakika kaynatılır; süzgeçten geçirilip, onun 100 gr.'ına 5 gr. gliserin karıştırılır. Saç istenilen rengi alana kadar bu boya her gün sürülür. 2 gün sürün saçınızın gerçekten bir kaç ton açıldığını görecek ve inanamayacaksınız.

Yani eğer "ben şu saçtan sıkıldım, yok mu böle farklı ama zararsız bişiler" diyorsanız en doğal saç boyası soğan kabuğu ve Papatya özleridir. Soğan kabuğu saçların doğal sarı rengini bulmasını, papatya özleriyse daha kumral bi görünüm kazanmasını sağlıyor..

Aşşağıda göreceğiniz bitkisel organik saç boyaları doğal organik bileşenleri ve yan etkisiz kombinasyonlarıyla hizmetinize sunulmuştur...Doğal boyaları kullandıktan ve mükemmel sonuçlarını gördükten sonra dilediğiniz saç modelini yapabilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

-HENNA PLUS Orta sarıdan orta koyu kahve‘ye kadar olan saç renginde uzun ömürlü kalıcılık ve bakım sağlar.
Ekstra canlılık ve mükemmel kına parlaklığı: Nemlendiren bitkisel içerik, Vitamin B kompleksi, Vitamin A ve kına saça parlaklık ve canlılık katarken, saçın yapısının bozulmasını önler.

Eşsiz UV saç koruyucusu: Saçı ve saç rengini uzun süre korur, rengin akmasını önler. Uzun ömürlü sonuçlar verir ve renk canlılığını muhafaza eder.

-Lady in Color'un kendini kanıtlamış olan renkler formülü sayesinde siz, beYaz saçlarınızı mükemmelşekilde örten yoğun renkleriyle dayanıklıllık sağlıyorsunuz.Nemlendirici takım ve içeriğindeki Badem Yağı, saçınıza parlaklık, dinçlik ve yumuşaklık vermekte, Fiksaj için kullanılan balsam ise içerdiği iltihaplanmayı önleyenetkisiyle şifalı otlar özü, özendirici ve saçları sağlamlaştırıcı rol oynamaktadır.

Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur..
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Hülya SezekMerhabalar saç rengi hakkında bilgi almak istiyorum kod felan var mı benim istediğim soğan kabuğu rengini arıyorum. bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Soğan

    Kabuğu

    Rengi

    Saç

    Boyası