Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Siyah Saçların
Siyah Saçların
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Siyah Saçların :

Siyah saçlar, tek renk saç rengi sevenlerin en çok tercih ettiği saç rengi. Şayet sizin saç renginiz kendinden siyah ise daha şanslı olmakla birlikte, ilerki yaşlarda beyazlayan saçlar açısından biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Çünkü siyah saçın içinde bir tek tel beYaz saç bile dikkat çekebiliyor. Bunun yanında siyah saçın bakımında en önemli konulardan biride saç kırıkları. Çünkü saç kırıkları siyah saçda daha çok belli oluyor.

Siyah renklerin Saç Bakımı diğer renklere göre en kolaydır, yıpranma diğer saçlara göre daha azdır. Eğer boya işleminde ilk olarak diplere sürüp biraz bekletip sonra uçlara sürüyorsanız saçlarınız hiç yıpranmaz. Kaliteli şampuan kullanımı saçlarınızı parlamasına yardımcı olacaktır, yıkadıktan sonra sürülen kremler de kolay açılmasını sağlar. Aktarcılarda bulunan zeytinyağı, defne yağı ve susam yağını karıştırarak haftada 1 kez uygulanması sağlıklı saçlarınızın olmasına sebeptir. Sarı saçlar bu bakımın daha fazlasını yapması gerekir.
Düzenli olarak kremli tarandığında siyah saçlar da diğer renklere göre çok fazla kırılma olmaz 6 ayda bir uçlarından aldırmak yeterlidir.

SİYAH SAÇTAKİ BEYAZLAR
En büyük yanlış saçlarda çıkan beyaz telleri koparmaktır, inanışa göre bir tel koparılması yerine iki tel çıkmasına sebeptir ve kanıtlanmıştır .
Saçınızda beyaz varsa tamamını boyamanıza gerek yok. Röfle tekniği ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Beyazların olduğu bölümünün bir tutamını alarak siyah boyayı sürüp folyo ile sarın daha sonra yıkama işlemini yapın saçlarınızın tamamını boyamakla uğraşmamış olursunuz, hem de naturel görünüm sağlarsınız … Saçınıza bu röfle işlemini uygularsanız , saçınızın komplesine kimyasalla zarar vermemiş olursunuz.Bu işlemi yenilemek için 4 ay yeterlidir..

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Siyah

Saçların