Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sistite Hangi Bitki İyi Gelir
Sistite Hangi Bitki İyi Gelir
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Sistite Hangi Bitki İyi Gelir hakkında genel bilgiler;

Sistite hangi bitkiler iyi gelir, hangi bitkilerle sistite şifa bulunur bu konu hakkında tüm merak ettikleriniz bu makalemizde yer almaktadır. Konunun detayları ve daha fazla ayrıntılı bilgiler sayfamızın içeriğinde mevcuttur.

Sistitin tedavisi:

1-) Feces‘den sonra (dışkı ) makat kağıtla silindikten sonra tekrar yıkanmalı
2-) Cinsel münasebetten sonra hemen gusul abdesti almak mümkün değilse, önce cinsel organlar yıkanır.
3-) İdrar yolları için iyi gelen şifalı bitki çayları içilmelidir ve bunların başında çörekotu-, ZYE-, altınbaşakotu-, atkuyruğuotu-, ısırganotu-, veya Ardıç kozalağı preparatları
4-)Hastalık ilerlemişse mutlaka antibiyotik ilaçların kulanılması gerekir.
5-) Antibiyotik ilaçlardan sonra tahrip olan bağırsakflorası ve idraryolları florası ZYE ile yenilemek (regenerasyon) ve immün sistemini kuvvetlendirmek için gerekir.

Sağlıklı kalabilmenin ve sağlıklı yaşayabilmenin en önemli faktörü kılcal kandolaşımıdır, çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb., besleyici maddenin hücrelere ulaşması vede mikroplarla mücadele eden maktofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tedavi olmak mümkündür, tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.

Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur. Siyah çay, Kahve ve kola içmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler. Et ve et mamülerine 5-6 ay aravermek gerekir, çünkü asidoza sebep olur, buda birçok hastalığın ana kaynağıdır. Akşam yemeği yerine çok az yoğurt, meyve veya salata yenebilir veya sebze çorbası içilebilir. Hayvansal besinler, tahıl, bakliyat ve hamurlu yiyecekler akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur. Ne kadar hamurlu besin o kadar yağ oluşur, çünkü nişasta glukoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa döşerek vucutta depolanır. Gökçek diyet

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Emrullah ÇetinMerhaba iyi çalışmalar . 1 ay kadar önce idrar yollarında iltihaplanma teşhisi konuldu . İdrarda yanma ve testislerimde ağrı mevcut doktorun verdiği ilaçlardan bir türlü verim alamadım konuyla ilgili bana ne önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim . Teşekkür ediyorum şimdiden .
  • Sistite

    Hangi

    Bitki

    İyi

    Gelir