Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Siroz Bitkisel Tedavi
Siroz Bitkisel Tedavi,Siroz İçin,Siroz nedenleri,Siroz hastalığının tedavisi,Siroz hastalığının tedavi yöntemleri,Siroz hastalığının bitkisel tedavi yolları hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.

1) Deve Dikenli Bitkisel Karışım

Enginar (Cynara Scolymus)

Hindiba (Cichorium Intybus)

Deve Dikeni (Silybum Marianum)

Enginar bitkisinin yapraklarında tanen acı madde (sinarin) inulin ve flavonbulunur, hindiba bitkisindeki inulin, uçucu yağ, acı maddeler, minarellerin kaynağı olan dandelion, Deve Dikeni bitkisindeki slibin, silikristin ve silidanin biokimyasal maddeleri karaciğere zarar vermeden safra akımını arttırır. Karaciğerde kan akımını arttırarak yeni hücrelerin oluşmasını sağlar. Karaciğerin yeniden yapılanmasına yardımcı olarak Hepatit ve Siroz gibi karaciğer sorunlarının çözümüne yardımcı olabilir.

2) Sarımsak Bitki Tableti

Sarımsak (Allium sativum)

A.B.C Vitaminleri Şekerler Sarımsağa özel koku ve lezzetini veren kükürtlü bir uçucu yağ ve alicin maddesi içermektedir.

Sarımsak acı lezzetiyle iştah açıcı ve allicin maddesi ile mikrop öldürücüdür. Kanda oluşan pıhtıları çözen sistemi aktive etmektedir.Kanda pıhtılaşmayı sağlayan hücrelerin bu eğilimini azaltmaktadır. Dolayısıyla kanı sulandırır.

3) Şahtere

Şahtere (Fumaria officinalis)

Şahtere bitkisi içeriğindeki tanen, potasyum tuzları, fumarik asit, fumarin ve diğer alkoloidler biokimyasal maddeler safra akımını dengelediği için Safra Kesesi ağrıların dinmesinde yardımcı olabilir.

4) Zerdeçöp Bitki Tableti

Zerdeçöp (Curcuma longa (C.domestica)

Bileşiminde uçucu yağlar, reçine ve kurkumin adında sarı renkli boyci söktürücü etkiye sahiptir. Dalak karaciğer Safra Kesesi sorunların çözümüne yardımcı olur.

Kullanımı : Gıda Takviyesi Olarak Günde 3 Kez, Yemeklerden Önce

Her üründen birer Tablet Alınması Önerilir.

NOT : Doktorunuzun verdiği ilacı almaya devam ediniz. Hamile ve 12 yaş altı çocukların ürünlerimizi kullanmaması önerilir.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.