Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
 • Sınav Heyecanı Nasıl Yenilir
  Stresin Altında Anksiyete, Kaygı Yatar. Sbs, Üniversite Sınavı Gibi Hayatı Direk Etkileyecek Derecede Önemli Olaylar Öğrencilerde Stres Oluşmasına Sebep Olabilir. Öğrenci Kendini Huzursuz Ve Gergin Hissedebilir. Karşı Karşıya Kaldığı Durumu Çözebilecek Mi
 • Sınav Stresi Nasıl Atılır
  Stresin Altında Anksiyete, Kaygı Yatar. Sbs, Üniversite Sınavı Gibi Hayatı Direk Etkileyecek Derecede Önemli Olaylar Öğrencilerde Stres Oluşmasına Sebep Olabilir.
 • Sınav Kaygısı Envanteri
  Sınav Kaygısı Envanteri. İlköğretimden İtibaren Lise Son Sınıfa Kadar Olan Öğrenciler Yoğun Bir Sınav Kaygısı İçindedir.
 • Sınav Kaygısı Makale
  Çocuğumuz Kaygı, Özellikle De Sınav Kaygısı Yaşıyorsa Bunun Nedenlerini Dışarıda Aramaya Başlamadan Önce Anne Baba Olarak Dönüp Kendimize Bakmamız Gerekmektedir.
 • Sınav Kaygısı Ölçeği
  Sınav Kaygısı Ölçeği. Yaklaşan Sınavlar Öncesi Kendinizin, Çocuğunuzun Ya Da Öğrencinizin Sınav Kaygısı Olup-olmadığını, Varsa Sebebinin Ne Olduğunu Anlamak Ve Bu Yönde Gerekli Telkinleri Daha Doğru Ve İsabetli Yapabilmek İçin Kullanacağınız Çok Özel Bir
 • Sbs Sınav Kaygısı
  Sbs Sınav Kaygısı 7. Ve 8. Sınıflar Arasında Girilen Sınav Türüdür. Normal Şartlarda Türkiye Birincisi İle İkincisi Arasında Bilgi Ve Zekâ Düzeyi Açısından Çok Fark Yoktur. Sbs Sınav Kaygısı İle İlgili Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısını Azaltacak Teknikler
  Sınav Kaygısını Azaltacak Teknikleri Öğrencilerin Hayatlarının Her Döneminde Karşılarına Çıkan Sınavlar, Beraberinde Sınav Kaygısını Da Getiriyor. Sınav Kaygısını Yenme Teknikleri Hakkında Detaylı Bilgi Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı Slayt
  Sınav Kaygısı Slayt Gösterileri İle Detaylı Bilgilere Ulaşmamızı Sağlar. Sınav Kaygısını Kişi Üstünden Atması İçin Slayt Gösterilerinden Faydalanabiliri. Sınav Kaygısı Slayt İle İlgili Tüm Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı Pdf
  Sınav Kaygısı Pdf Alt Yapısıyla Kişileri Sağlıklı Bilgilere Ulaşmasını Sağlar. Yaşayan Kişi Kaygıyı Kötü Bir Şey Olacakmış Endişesi İle Huzursuzluk Ve Yorgunluk Gibi Belirtilerden Oluşur. Sınav Kaygısı Pdf İle İlgili Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı Ppt
  Sınav Kaygısı Ppt Gösterileri İle Detaylı Bilgilere Ulaşmamızı Sağlar. Sınav Kaygısını Kişi Üstünden Atması İçin Ppt Gösterilerinden Faydalanabiliri. Sınav Kaygısı Ppt İle İlgili Tüm Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısını Nasıl Yeneriz
  Sınav Kaygısını Nasıl Yenerim? Sınav Kaygısı Nedir? … Sınav Anında Zamanı İyi Kullanma, Test Tekniğini Tanıma, Sınavda Çıkacak Konuları Bilme, Çalışırken, Sınavdan Önce, Sınav Sırasında Kaygıyı Azaltıcı Tekniklerin Ne Zaman Ve Nasıl Kullanılacağı
 • Sınav Kaygısı Sunu
  Sınav Kaygısı Sunu. Kaygıyı, Gelecekte Olma İhtimalini Düşündüğümüz Olumsuz Düşünceler Olarak Görebiliriz. Türkiye De Öğrencilerimizin Büyük Bir Çoğunluğu Yüksek Sınav Kaygısı Yaşıyor. Sınav Heyecanı Hakkında Detaylı Açıklamalar Makalemizde Yer Almaktadır
 • Sınav Kaygısı Video
  Sınav Kaygısı Video Gösterileri İle Detaylı Bilgilere Ulaşmamızı Sağlar. Sınav Kaygısını Kişi Üstünden Atması İçin Video Gösterilerinden Faydalanabilir. Sınav Kaygısı Video İle İlgili Tüm Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı Sunum
  Sınav Kaygısını Da Bu Şekilde Değerlendirebiliriz. Belli Bir Düzeyde Kaygı Yaşamak Bizi Motive Eder. Ders Çalışırken Bizi Uyanık Yapar. Sınav Esnasında Zamanı Daha Dikkatli Kullanmamızı Sağlar. Kısaca Bize Enerji Katar. Hiç Sınav Kaygısı Yaşamayan Öğrenc
 • Sınav Kaygısı Power Point
  Sınav Kaygısı Power Point Gösterileri İle Detaylı Bilgilere Ulaşmamızı Sağlar. Sınav Kaygısını Kişi Üstünden Atması İçin Power Point Gösterilerinden Faydalanabilir. Sınav Kaygısı Power Point İle İlgili Tüm Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısıyla Başetme Yolları
  Sınav Kaygısıyla Başetme Yolları Kişinin Sınav Öncesi Yapması Gereken Hazırlıkların Başında Gelir. Sınav Kaygısıyla Başetme Yolları İle İlgili Tüm Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısını Aşma Yolları
  Sınav Kaygısını Aşma Yollarında En Başta Gelen Unsurlardan Kendinize Rahat Bir Ortam Seçin. Sakin, Hiç Olmazsa 30 Dakika Sizi Kimsenin Rahatsız Etmeyeceği Bir Odada Bir Halı Veya Minder Üzerine Uzanın. Sınav Kaygısı Aşma Yolları İle İlgili Tüm Bilgiler Ma
 • Sınav Stresi Nasıl Yenilir
  Sınav Stresi Hayatı Direk Etkileyecek Derecede Önemli Olaylar Öğrencilerde Stres Oluşmasına Sebep Olabilir. Öğrenci Kendini Huzursuz Ve Gergin Hissedebilir. Sınav Stresi Nasıl Yenebileceğimiz İle İlgili Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Heyecanı
  Sınav Heyecanı. Sınav Zamanı Çocukların Ve Ailelerin Sıkıntılı Ve Endişeli Olduklarını Görüyoruz. Sınav Heyecanınızı Yatıştırmanız İçin Bazı Önerilerde Bulunuyoruz. Sınav Heyecanı Hakkında Detaylı Açıklamalar Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısını Yenmek
  Sınav Kaygısını Yenmek İçin Hazırlanan Öğrenciler Sınav Kaygılarını, Temel Nefes Ve Fiziksel Egzersizler Sayesinde Azaltabilirler. Sınav Kaygısını Yenmek İçin Detaylı Bilgi Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı Nasıl Yenilir
  Sınav Kaygısı Nasıl Yenilir. Sınav Kaygısını Yenmenin Çeşitli Yolları Vardır. Sınavdan Önce Düzenli Ve Sağlıklı Beslenme Çok Önemlidir. Sınav Kaygısı Hakkında Detaylı Açıklamalar Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı İle Başa Çıkma
  Sınav Kaygısı İle Başa Çıkma Yollarında En Başta Gelen Unsurlardan Kendinize Rahat Bir Ortam Seçin. Sakin, Hiç Olmazsa 30 Dakika Sizi Kimsenin Rahatsız Etmeyeceği Bir Odada Bir Halı Veya Minder Üzerine Uzanın. Sınav Kaygısı İle Başa Çıkma Yolları İle İlgi
 • Sınav Kaygısı Nedir
  Sınav Kaygısı Kişinin Bildiği Şeyi Heyecanından Dolayı Unutabileciğini Düşünmesinden Oluşur. Sınav Kaygısı İle İlgili Tüm Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısı
  Sınav Kaygısı. Sınav Öncesinde Öğrenilen Bilginin, Sınav Sırasında Etkili Bir Biçimde Kullanılmasına Engel Olan Ve Başarının Düşmesine Yol Açan Psikolojik Duruma Sınav Kaygısı Denir. Sınav Kaygısı Hakkında Detaylı Açıklamalar Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısına Son
  Sınav Kaygısına Son Vermek İçin Psikolojik Olarak Hazır Olmalı Ve Kesinlikle Heyecanımızı Yenmemiz Gerekir. Sınav Kaygısına Son Vermek İçin Yapmamız Gerekenler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Kaygısının Nedenleri
  Sınav Kaygısının Nedenleri (teşbihte Hata Olmaz) Nasıl Depremle Yaşamayı Öğrenmeye Mecbursak, Sınavlarla Da Yaşamaya Mecburuz. İşin Başında Bu Belirlemeleri Yaptıktan Sonra Detaylı Bilgiler Makalemizde Yer Almaktadır.
 • Sınav Stresi
  Sınav Stresi. Sınav Stresi, Belki De Sınav Performansınızı Etkileyen En Önemli Sorundur. Sınav Stresinin Temel Kaynağı Endişedir Ve Yanlış Yere Bakmaktır. Sınav Stresi Hakkında Detaylı Açıklamalar Makalemizde Yer Almaktadır.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.