Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Silikon Göğüs Fiyatları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Silikon Göğüs Fiyatları

Silikon Göğüs Fiyatları Hakkında Bilgiler


Silikon göğüsler aslıda Meme Kanseri nedeniyle göğsünü kaybetmiş bayanlar için üretilmiş, fakat daha sonraları göğüslerini büyütmek isteyen bayanlar tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Fiyatları estetik cerraha göre değişmektedir. Doğal göğüs büyütücüler için aşağıdaki linke tıklayabilir, bilgiler içinse yazımızı okuyabilirsiniz.Meme büyütme ameliyatı fiyatları, memede sarkıklık olup olmamasına, hastanın vücut yapısına, kullanılan silikon meme protezi markasına, silikonun şekline, ameliyatı yapan cerraha, ameliyatın yapıldığı hastaneye, anestezi şekline göre değişebilmektedir.

Meme büyütme fiyatlarında önemli etkenlerden bir tanesi silikon meme protezinin markasıdır. Günümüzde bir çok farklı marka mevcuttur ve bunların maliyetleride birbirlerinden daha farklıdır. Silikon protez seçimini estetik cerrahınızın tercihine bırakmanız gerekmektedir. Her doktor farklı bir protez kullanıcısı olabilmektedir. Günümüzde tüm dünyada sıklıkla kullanılan kendisini ispatlamış meme protezlerinden tercih yapılması son derece önemli bir husustur. Ucuz, Uzakdoğu, Çin, Ortadoğu kökenli silikonlardan mümkün oldukça uzak durulması gerekmektedir.

Göğüs büyütme ameliyatı fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir tanesi silikon protezin tipi ya da çeşididir. Silikonların şekillerine, üzeri pürtüklü olup olmamasına göre, şişirilebilir olmasına göre, asimetrik ya da anatomik olmasına göre fiyatlarıda değişmektedir.

Göğüs büyütme ameliyatı fiyatı, ameliyatın yapılacağı anestezi şekline görede değişmektedir. Ben silikon ameliyatlarında genel anestezi tercih etmekteyim. Bu durumda hastanın günübirlik ya da tam gün hastanede kalması gerekmektedir. Buda ücreti etkileyen faktörlerdendir.

Göğüs estetiği ameliyatı fiyatlarını etkileyen en önemli konulardan bir taneside göğüs ameliyatının yapılacağı hastane seçimidir. Bazı hastanelerde otelcilik hizmeti daha lüks olduğundan bunu fiyatlarına yansıtmaktadırlar. Dolayısıyla aynı doktorun yapacağı aynı göğüs büyütme ameliyatı, 2 farklı hastanede birbirlerinden çok farklı olabilecek hale gelebilmektedir. Bu durumda estetik cerrahınızın size sunduğu seçeneklerden bir tanesini değerlendirebilirsiniz.

Bazen hastalarda aynı anda göğüslerde hafif ya da ileri derecede sarkıklıkda olabilmektedir. Bu durumda ek olarak meme dikleştirme ameliyatıda gerektirebilmektedir. Bu ek girişim göğüs büyütme ameliyat ücretlerini başlı başına değiştiren bir durumdur.

Meme büyütme fiyatları ile ilgili en sık sorulan sorulardan bir tanesi, SSK,SGK, bağkur, emekli sansığı, özel bankalar, özel sağlık sigortalarının silikon göğüs ameliyatlarını karşılayıp karşılamadığı ile ilgili sorulardır. Bu kuruluşların hiç biri estetik kapsamlı ameliyatları karşılamamakta ve ödeme yapmamaktadır. Göğüs estetiği ameliyatının farklı bir durum gibi gösterilmeside söz konusu değildir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Silikon

Göğüs

Fiyatları