Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Sıkıntı Duası
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

Sıkıntı Duası

Sıkıntı Duası

        Sıkıntı Duası Nefsimizin Bizi Zorladığında Yardımcı Olur. İsyandan Kaçınıp Hayırlısını İstemeliyiz. Sıkıntı Duası Makalemizde Yer Almaktadır.


%100 Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.SIKINTI DUASI:İnsan, maruz kaldığı sıkıntılı takdirlere nefsinin isyan etmeyip itaat etmesi için duâ etmeli, hakkında hayırlısını dilemelidir. Peygamberimiz (sav) böyle sıkıntı içinde kalan kimseye duâ tavsiye buyurmuştur. Onu okumalı, Allah'a teslim olmalıyız. Duâ şöyledir:

"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu."

"Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla.%100 Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.Etiketler : sıkıntı, sıkıntı duası, sıkıntı duaları, huzursuzluk, sıkıntı için dua,sıkıntı için dualar, sıkıntı var, sıkıntı giderici, sıkıntı gideren dualar, sıkıntı gideren dua

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sıkıntı

Duası