Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözüm
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel ÇözümSigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözüm Uluslararası Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği Bitkisel Yöntemle Sigaradan Kurtulabileceğinizi Açıkladı    Sigarayı bırakmak için bitkisel çözüm. Şifa market bitkisel ürünlerini kullanarak kısa sürede sigarayı bırakabilirsiniz. Sigarayı bırakmak için bitkisel çözüm hakkında açıklamalar makalemizde yer almaktadır.


%100 Doğal Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.
Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözüm

    Uluslararası Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği Başkanı Uğur Yüksel tamamen bitkisel yollardan hazırlanan bir karışımla bir haftada sigarayı bırakabilen insanlar olduğunu söyledi. Yüksel yaptığı açıklamada, bitkisel bir karışımla sigaranın en fazla 7 günde bırakılabildiğini belirtti. Yüksel, karışımın içinde 14 tane bitki özü bulunduğunu belirterek, karışımın sigara içme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırarak kullanıcıya sigaradan tiksinme etkisi verdiğini ifade etti.

    Bitkisel karışımın aynı zamanda mutluluk hormonu da salgıladığını dile getiren Yüksel, "Bir paket sigara içen bir kimse bu karışımdan dilinin üzerine alıyor. Bir hafta içerisinde de tamamen sigara içmeğini ortadan kaldırıyor" dedi.

    Başvuruların oldukça fazla olduğunu anlatan Yüksel, en çok TIR şoförlerinin ilgi gösterdiğini söyledi. Bitkisel karışımın Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olduğunu belirten Yüksel, hiçbir yan etkisinin olmadığını kaydetti.

    1 tatlı kaşığı karabaş otunu 1 su bardağı suda 3 Dakika kaynattıktan sonra için. Bu uygulamayı gün boyunca en az 3 kere olmak üzere tekrarlayınız.

Bu uygulamayı gün aşırı tekrar edin. Bir gün içip bir gün bekleyin .

    Eğer uygulamayı gün boyu tekrar edemeyecek durumda isenız evde bulunmadığınız zamanlarda karabaş otunun sapını cebinizde bulundurun ve sigara içmek istediğiniz zamanlarda karabaş sapını çiğneyerek sigara isteğinizi giderebilirsiniz.

    Aslan pencesi sapı (düz yapraklı olanı) canınız sigara istediği zaman çiğnerseniz sigara isteğiniz azalmaktadır.

    Karabaş otu ile sigarayı bırakabilirsiniz. Ama herşeyden önce sigarayı gerçekten bırakmak istemeniz gerekmektedir. Hem kendi sağlığınız hem de sevdikleriniz için sigaradan uzak durmalısınız.


%100 Doğal Bitkisel Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız.
Etiketler: saç dökülmesine bitkisel çözüm, sivilce lekelerine bitkisel çözüm, terlemeye bitkisel çözüm, çatlaklara bitkisel çözüm, sivilceye bitkisel çözüm, istenmeyen tüylere bitkisel çözüm, damar tıkanıklığına bitkisel çözüm, varise bitkisel çözüm, varis bitkisel çözüm, mantara bitkisel çözüm, basura bitkisel çözüm, kireçlenmeye bitkisel çözüm, Hemoroid bitkisel çözüm, erken boşalıyorum bitkisel çözüm, sivilce izlerine bitkisel çözüm, Basur bitkisel çözüm, akıntıya bitkisel çözüm, tırnak mantarı bitkisel çözüm, selülit bitkisel çözüm, tırnak mantarına bitkisel çözüm, hemoroide bitkisel çözüm, öksürük için bitkisel çözüm, gögüs büyütme bitkisel çözüm, selülite bitkisel çözüm, alerjiye bitkisel çözüm, saç dökülmesi için bitkisel çözüm, göz altı morluklarına bitkisel çözüm, gözaltı morluklarına bitkisel çözüm, el terlemesine bitkisel çözüm, el terlemesi bitkisel çözüm, kabızlık bitkisel çözüm, ağız kokusuna bitkisel çözüm, Erken Boşalma bitkisel çözüm, şeker hastalığına bitkisel çözüm, şeker hastalığı bitkisel çözüm, kabızlığa bitkisel çözüm, göz altı torbalarına bitkisel çözüm, kıllara bitkisel çözüm, bel fıtığı bitkisel çözüm, bel fıtığına bitkisel çözüm, diz ağrısına bitkisel çözüm, diz ağrılarına bitkisel çözüm, baş ağrısı bitkisel çözüm, baş ağrısına bitkisel çözüm, tansiyona bitkisel çözüm, tansiyon bitkisel çözüm, horlamaya bitkisel çözüm, varis için bitkisel çözüm, kulak çınlamasına bitkisel çözüm, migrene bitkisel çözüm, egzamaya bitkisel çözüm, reflüye bitkisel çözüm, kansere bitkisel çözüm, bel fıtığında bitkisel çözüm, reflü bitkisel çözüm, faranjite bitkisel çözüm, aşırı terlemeye bitkisel çözüm, aşırı terleme bitkisel çözüm, koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm, mide ağrısına bitkisel çözüm, varis tedavisinde bitkisel çözüm, yağlı saçlara bitkisel çözüm, hemoroid tedavisi bitkisel çözüm, uykusuzluğa bitkisel çözüm, koltuk altı terlemesi bitkisel çözüm, kabızlık için bitkisel çözüm, mide ağrısı bitkisel çözüm, selülit için bitkisel çözüm, boğaz iltihabına bitkisel çözüm, boyun fıtığına bitkisel çözüm, ayak mantarına bitkisel çözüm, romatizmaya bitkisel çözüm, sedef hastalığı bitkisel çözüm
Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir