Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel ÇözümSigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözüm Uluslararası Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği Bitkisel Yöntemle Sigaradan Kurtulabileceğinizi AçıkladıSigarayı bırakmak için bitkisel çözüm. Şifa market bitkisel ürünlerini kullanarak kısa sürede sigarayı bırakabilirsiniz. Sigarayı bırakmak için bitkisel çözüm hakkında açıklamalar makalemizde yer almaktadır.Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözüm

Uluslararası Sigara ve Alkolle Mücadele Derneği Başkanı Uğur Yüksel tamamen bitkisel yollardan hazırlanan bir karışımla bir haftada sigarayı bırakabilen insanlar olduğunu söyledi. Yüksel yaptığı açıklamada, bitkisel bir karışımla sigaranın en fazla 7 günde bırakılabildiğini belirtti. Yüksel, karışımın içinde 14 tane bitki özü bulunduğunu belirterek, karışımın sigara içme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırarak kullanıcıya sigaradan tiksinme etkisi verdiğini ifade etti.

Bitkisel karışımın aynı zamanda mutluluk hormonu da salgıladığını dile getiren Yüksel, "Bir paket sigara içen bir kimse bu karışımdan dilinin üzerine alıyor. Bir hafta içerisinde de tamamen sigara içmeğini ortadan kaldırıyor" dedi.

Başvuruların oldukça fazla olduğunu anlatan Yüksel, en çok TIR şoförlerinin ilgi gösterdiğini söyledi. Bitkisel karışımın Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olduğunu belirten Yüksel, hiçbir yan etkisinin olmadığını kaydetti.

1 Tatlı kaşığı karabaş otunu 1 su bardağı suda 3 Dakika kaynattıktan sonra için. Bu uygulamayı gün boyunca en az 3 kere olmak üzere tekrarlayınız.

Bu uygulamayı gün aşırı tekrar edin. Bir gün içip bir gün bekleyin .

Eğer uygulamayı gün boyu tekrar edemeyecek durumda isenız evde bulunmadığınız zamanlarda karabaş otunun sapını cebinizde bulundurun ve sigara içmek istediğiniz zamanlarda karabaş sapını çiğneyerek sigara isteğinizi giderebilirsiniz.

Aslan pencesi sapı (düz yapraklı olanı) canınız sigara istediği zaman çiğnerseniz sigara isteğiniz azalmaktadır.

Karabaş Otu ile sigarayı bırakabilirsiniz. Ama herşeyden önce sigarayı gerçekten bırakmak istemeniz gerekmektedir. Hem kendi sağlığınız hem de sevdikleriniz için sigaradan uzak durmalısınız.En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sigarayı

Bırakmak

İçin

Bitkisel

Çözüm