Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sertleşmeme Sorunu ( İktidarsızlık ) Tedavisi
Sertleşmeme Sorunu ( İktidarsızlık ) Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Sertleşmeme Sorunu ( İktidarsızlık ) Tedavisi :

Cinsel güç büyük ölçüde, erkek cinsiyet hormonlarının, duyu uyarılarının ve erektil dokulara giden kanın yeterli düzeyde olmasına bağlıysa da, tüm bu etkenler doğru ve yeterli beslenmeye bağlıdır. Bu nedenle erkekliğin işlevselliğinde beslenmenin önemli rolü olduğu snucuna varılabilir. Yeterli cinsel işlev için yeterli beslenme gerekir. SAĞLIKLI BESLENME bölümünde önerilen diyet ve İLAVE DESTEKLER bölümünde açıklanan besin destekleri erkeklerin bu işlevi en iyi şekilde sürdürmeleri için gerekli olan etkenleri ele alır. Tam besinler (özellikle sebzeler, meyveler, tam tahıllar ve baklagiller) bakımından zengin bir diyet son derece önemlidir.Yeterli protein de şarttır; balık, tavuk, hindi ve yağsız (ve tercihen hormonsuz) sığır etinden alınan kaliteli protein, hamburger ve rosto gibi yiyeceklerden alınan proteinden yararlıdır.

Erkeklik işlevselliğini artıracak özel besinler olarak genellikle önerilenler arasında karaciğer, istiridye, sert kabuklu yemişler, çekirdekler ve baklagiller sayılabilir. Bu besinlerin tümü zengin çinko kaynağıdır. Çinko cinsel işlev için en önemli besin maddesidir. Menide çinko yoğundur. Sık ejakülasyon vücuttaki çinko stoklarını eritir. Eğer çinko eksikliği varsa, vücut bu ender mineralin kalanını korumak için cinsel isteği kısarak tepki verir.

Cinsel işlev için gerekli diğer besin unsurları arasında, esansiyel yağ asitleri, A vitamini, B6 vitamini ve E vitamini sayılabilir. Yüksek güçte bir multi Vitamin ve mineral formülü, bu besinlerin yeterli alımını, diğer önemli sağlık ve cinsel işlev için gerekli besinlerde de olduğu gibi garanti altına alır. .

Sertleşme yetersizliği sorununa doğal yaklaşım, beslenmenin yanı sıra, egzersizden ve bitkisel tedavilerden yararlanır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sertleşmeme

Sorunu

(

İktidarsızlık

)

Tedavisi