Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sea Color Saç Boyası
Sea Color Saç Boyası
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Sea Color Saç Boyası bitkisel extrak katkılı ürünleri ile piyasaya giriş yapan boya markalarındandır.Sea Color Saç Boyası amonyaksız ürün serisi ile hizmet vermeye devam etmektedir...Farklı bir saç rengim olsun diyen ,aynı zamanda herhangi bir yan etki görmekte istemeyen bayanların sıklıkla tercih ettikleri boyalar genellikle minimum amonyak ve kimyasal ihtiva eden boyalardır.

Bunun yanında son dönemlerde üretilmeye başlanan bitkisel saç boyalarıda müşterilerinin beğenisine sunulmuş ve en az kimyasal saç boyaları kadar başarılı olmuştur..Kusursuz güzelliğin en önemli bütünleyeni saçlarınızıdır.Saçlarınızı renklendirin, hayatınız renklensin!Sea Color saç boyası Türkiye‘de üretilen ve tüketiciye yönelik çıkarılmış, 28 renkten oluşan saç boyasıdır.BeYaz kapatma özelliği ve içindeki bitkisel extractlarlaboya sonrası verdiği yumuşaklık ve parlaklık en önemli özelliklerindendir. Kullanıcılar üzerinde yapılan test ve araştırmalarda Sea Color Krem boyanın diğer boyalara oranla daha az aktığı, saçta daha uzun süren bir kalıcılık sağladığı kanıtlanmıştır. Sea Color boya setinde bulunan buğday özütleriyle yoğrulmuş buğday proteinli saç bakım kremi saçlarınıza ekstra güç, canlılık ve parlaklık katar.Ekonomik ve kaliteli bir yapıya sahip olan Sea Color tüketicinin tercih sebebidir. Piyasada yerli üretim saç boyasının aynı zamanda kalitesini de kullanarak saçlarındaki değişimin farkına varacaksınız

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Yüsra Sahinmerhabalar hocam. okudugum yorumlarda makalelerde sac boyası oldugunu gordum. sac boyanız varmı ya da sacı canlı tutaacak urunlerınız. bu konu hakkında bana daha detaylı bılgı vermeye calısırsanız sevınırım. iyi günler kolay gelsın.
  • Sea

    Color

    Saç

    Boyası