Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Sağlık Bakanlığından Onaylı Zayıflama İlaçları
Diox Tea (60 Adet Toz Çay)
89,90 TL
Ürün Fiyatı

5299
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Sağlık Bakanlığından Onaylı Zayıflama İlaçları
Sağlık Bakanlığından Onaylı Zayıflama İlaçları : Zayıflamak İsterken Sağlığınızdan Olmayın,Bitkisel Ürünlerin Sağlık Bakanlığı Onaylı Olup Olmadığna Dikkat Edin .Sağlığınızı Güvence Altında Tutun.

Zayıflama İlaçlarının Zararları ve Diyet

-Çevrenizde duymuşsunuzdur zayıflamak istiyorum “ zayıflama hapları kullanayım faydası oluyormuş “ diye.

-Şimdi sizlere bu hapların ne kadar zararı olduklarını sıralayacağız.

-Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olarak tv, internet vb. yerlerde reklamları yapılan bu ilaçlar çok ilgi gördüğü için sürekli yenileri üretilmekte ve aynı tür reklamlar ile insanları ikna etmeye çalışmaktadırlar.

-Hiç düşündünüz mü zayıflamak isterken sağlığınızın bozulacağını.

-Zayıflama ilaçlarının bitkisel adı verilerek doğal olarak üretildiği ve bu yüzden sağlıklı olduğuna inandırılan bu ilaçlar anlatılanların aksine kimyasal bir yapıya sahip olup sizleri ölüme kadar sürükleyebilir.

-Bu ilaçlar kullanılmaya başladığında içindeki maddeler nedeni ile beyninize yeme emrini azaltıp iştahsızlığa yol açmaktadır.

Zayıfliyim Derken Sağlığınızdan olmayın

-Genel olarak haberlerden çok diyetlere ve zayıflama ile ilgili tüyolara yer veriyoruz.

-Ancak bu haberin öneminden ötürü bu habere de yer vermek istedik.

-Pek çoğumuz kullanıyordur bitkisel zayıflama ilaçlarını. Kullanmasa bile kullanmayı düşünüyordur.

-Başında bitkisel yazdığı için pek ilaç gibi görülmez bitkisel ilaçlar ancak gene de kullanmadan önce azami dikkat gerekir. Bitkisel zayıflama ilacı kullanmayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okuyun…

-Birkaç bitkinin karışımından oluşan ve beyindeki sinir hücrelerini etkileyen bitkisel ürünlerin kimyasallar içerebildiği için riskli olduğunu, bitkisel ürünlerin kullanılmasıyla vücudun sadece gıdalardan edinebileceği mikro besleyiciler alamadığını belirten uzmanlar, sık kilo alıp verme sonucunda da kişinin metabolizma hızının yavaşladığını, vücudun yağ dokusunun artarak kas, su ve yağsız doku oranının azaldığını ve bağışıklık sisteminin zayıfladığını bildirdi.

-Gazi Üniversitesi (GÜ) Medikal Farmakoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Çimen Karasu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gıda bütünleyici ya da zayıflamaya yardımcı bitkisel ürünlerin içeriklerinin tam olarak bilinmediğini, aksine zararlı olabileceğini belirterek, bu ürünlerin içerisine bazı kimyasal bileşiklerin yüksek dozlarda katılabildiği uyarısında bulundu.

-Özellikle bitkisel ürünlerin çoğunun hekim önerisi olmadan kullanıldığını ve bunların bilinçsiz tüketildiğinde sağlığı ciddi şekilde bozabileceğini ifade eden Karasu, ”Doğadan elde edilen çeşitli bitkiler, kökler, yapraklar, çiçekler ile bunların karışımları, aktarlar tarafından hazırlanarak vatandaşa sunulabiliyor.

-Eczane ve marketlerde satılan ilaç olmayan ürünler de Tarım ve Köyişleri Bakanlığından ruhsatlıdır. Oysa bu ürünler Sağlık Bakanlığından ruhsat almalıdır” dedi.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sağlık

Bakanlığından

Onaylı

Zayıflama

İlaçları