Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Safra Kesesinde Çamurlaşma
Yeşilex Şahtere Sıvı Ekstraktı 150 ml.
82,00 TL
Ürün Fiyatı

3673
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101704
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70677
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Safra Kesesinde Çamurlaşma
Safra Kesesinde Çamurlaşma hakkında genel bilgiler;

Safra kesesinde çamurlaşma neden olur, bu çamurların diğer organlara herhangi bir zararı tehlikesi bulunur mu ve bu çamurlardan kurtulmak için neler yapılmalıdır? Konu hakkında tüm merak ettikleriniz ve detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır..

Safra Kesesi bir organdır karaciğer hemen altında sokuldu. Karaciğer safra hangi safra kesesi içine akar ve konsantre olur salgılar. Yemekten sonra, safra kesesi sindirim sistemi içine vücut sindirmek yardımcı konsantre safra atar. Safra yağların sindirimi önemli, ama aynı zamanda diğer gıda bileşenlerinin sindirim katkıda bulunmaktadır.

Bazı bireylerde, aynı safra konsantre olur, safra kesesi çamur da kurar. Çamur klasik ve Kolesterol kristalleri sodyum, kalsiyum parçacıkları içerir ve diğer yanı partiküler madde içerebilir. hızlı kilo kaybı Bireyler daha fazla gelişmekte olan çamur eğilimli gibi gebe ve insanların belirli ilaçları ele geçiriyor.

çamur bir sorun olursa, hasta sağ üst kadranda Karın Ağrısı yaşayacaksınız. O da bulantı, kusma karşılaşabilirsiniz ve ishal ve belirtiler giderek daha kötü zamanla uzayabilir. Safra kesesi çamuru test ve tıbbi görüntüleme çalışmalarında ve sırıtmak bir doktor ne tedavisi için en iyi yaklaşım olabilir karar verebilir. Çoğu zaman, öneri kolesistektomi tamamen safra kesesi çıkarmak ve böylece temiz problem atlayarak.

İnsanlar aynı zamanda safra kesesi çamur gibi safra çamur sevk duyabilirsiniz. Bazı doktorlar diyet önlemleri, çamur yönetmek veya çamur parçalamak için yardımcı olabilir ve safra geçmesine izin ilaçlar önerebilir. hastalarda kime kolesistektomi, bir doktor ve safra kesesi sağlığını izlemek için bu çamurun bir sorun haline gelişmekte değildir onaylamak için düzenli takip ziyaretleri isteyebilir tavsiye edilmez için.

Hastalar bazen bir sorunun kaynağı olarak safra kesesi çamuru sıkıştırmak zaman alır farkında olmak isteyebilirsiniz. Karın ağrısı tıbbi sorunları bir dizi neden olabilir ve doktor kez teşhis doğru ve tedavi uygun olduğundan emin olmak için almak isteyeceksiniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Mehmet PıtırMerhaba safra kesesinde çamur oldugu söylendi . Acaba bu safra kesesinin alınmasına sebep olur mu ? yada bu şikayetimden kurtulmak için nasıl bir kür uygulamalıyım . Yardımcı olursanız sevinirim . İyi çalışmalar diliyorum . Teşekkür ederim .
  • Safra

    Kesesinde

    Çamurlaşma