Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Sac Boyası Renklerı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Sac Boyası Renklerı

Sac Boyası Renklerı,Sizin İçin Saçlarınızın Doğallığını Korunyan Saç Boyası Henna Plus Renkli Saç Renkleriyle Sizleri Beklemektedir.

Sac Boyası Renklerı

I. Ürün Özellikleri

Hennaplus uzun süre kalıcı saç boyası, saçınıza uzun süreli, yoğun renk, muhteşem parlaklık ve optimum bir bakım sağlar. İçeriğindeki bitki ekstreleri saçı canlandırır, korur ve boyama işlemi süresince besler. Renksiz kına ekstresi ışıl ışıl cazibeli bir parlaklık sağlar. Ayçekirdeği ektresi saçın yapısını ve UV ışınlarına karşı saçın rengini en iyi şekilde korur. Saçınızın yeni renginin tadını 2-3 ay boyunca çıkarabilirsiniz. Uzun süreli kalıcı saç boyalarının taze doğal bitkisel bir kokusu vardır. Saç için güvenlidir. Hennaplus uzun süreli saç boyaları Fenilendiamin (PPD), Aminofenol veya tetra-6-nitroquinoxaline içermez.

BeYaz Kapatma


Hennaplus uzun süreli kalıcı saç boyaları saçınızdaki beyazları %100 kapatır.
• %100 beyaz saç üzerinde denenebilir (10.00, 10.01 ve 5.64 renkleri hariç)
• Eğer saçınızın %50'sinden fazlası beyaz ise ve saçınızı kızıl, violet ve bakır gibi tonlarda renklendirmek istiyorsanız, bu tonları saçınızın doğal rengindeki kalıcı saç boyası ile karıştırarak uygulayınız.

Boyalı, perma yapılmış ve rengi açtırılmış saçlarda kullanımı

Uzun süreli saç boyasının halihazırda boyanmış saç üzerinde kullanılmasının herhangi bir sakıncası yoktur. Boyalı saçlar yalnızca ek bir beyazlatma (renk açma) işlemi kullanılarak daha açık renge boyanabilir. Uzun süre kalıcı saç boyası aynı zamanda permalı saçlarda da kullanılabilir. Saç boyasını perma işleminden 2 hafta sonra uygulayınız. Rengi açtırılmış saçın açık renge tekrar boyanmasından önce renk açtırma işlemi önerilir.

II. Kullanım Şekli


Uzun süre kalıcı saç boyasını, yıkanmamış kuru saç üzerinde kullanınız. Uygun eldivenleri giyin, eğer saçınızda jöle, sprey ve diğer şekillendiriciler mevcut ise boyama işleminden önce saçın yıkanıp kurutulması önerilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Sac

Boyası

Renklerı