Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Saç Beyazlamasını Önleyen Şampuan
Saç Beyazlamasını Önleyen Şampuan
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Saç Beyazlamasını Önleyen Şampuan :

Saç beyazlaması genellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkmasına rağmen, bazı kişilerde gençlik çağlarında da görülebilmektedir. Saç tellerinde saça rengini veren melanin adında pigment bulunmaktadır. Bu pigment saça rengini vermektedir. Melanini ise bir arada tutmaya yarayan bir sıvı vardır. Yaş ilerledikçe bu sıvı azalır ve kaybolur. Melanin saçlarda tutulamadığından dolayı saçlar beyazlar. Saç beyazlamasını bazı kişileri rahatsız eder ve bu kişiler saçların beyazlamamasını ister. Özellikle erken yaşlarda saçlar ile ilgili beyazlık problemi yaşayan kişiler; bunu önlemek isterler. Piyasa da saç beyazlamayı önleyici bazı şampuanlar vardır. Bunların her birinin farklı düzeylerde etkileri vardır. Bu şampuanlardan bazıları gerçekten saç beyazlamasını önlemektedir. Bazıları ise; bu vaadini yerine getirememektedir.

Moliva Grey Away saç beyazlamasına karşı kullanılan ürünlerden birisidir. Losyon ve şampuan şekli vardır. Bu ürün saçları boyama şeklinde etki göstermemektedir. Yani gerçek etkilidir. Saçların tekrar eski rengine kavuşmasına yardımcı olur. Kullanan kişilerin çoğu üründen memnun olduklarını belirtmektedir. Saçlarınız koyu renk alana kadar her gün bu ürünü kullanmalısınız. Daha sonra ise bu rengi korumak için birkaç haftada bir olmak üzere bu şampuanı kullanmalısınız. Saç beyazlamasına karşı kullanabileceğiniz bir diğer ürün ise; Ozoderm Grey Hair Saç Beyazlığı Giderici Losyon ve Şampuandır. Bu üründe losyon ve şampuan şeklindedir. İkisinin bir arada kullanılması etkiyi artırmaktadır. Ürün sadece saçların beyazlamasına karşı çözüm değil; birçok saç sorununa karşı çözüm sunmaktadır. Saçların dökülmesini önler, saç kepeğinin oluşumunu engeller, saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır, saçların beslenmesine yardımcı olur.

Konumuz saç beyazlamasına karşı etkili şampuanlar olduğundan fazla dağıtmak istemiyorum. Ozoderm Grey Hair Saç Beyazlığı Giderici Losyon ve Şampuan melanin pigmentinin saçlarda kalmasını sağlar. Bu sayede saçlarınız istediğiniz koyu renklere kavuşur, beyazlıklar kaybolur. Ozoderm Grey Hair Saç Beyazlığı Giderici Losyon ve Şampuanı hem erkekler, hem de kadınlar kullanabilirler. Grecian 2000 Losyonda saç beyazlamasına karşı kullanılan bir üründür. Saçlarınızın doğal şekilde eski renklerine kavuşmasını sağlar. Beyazlıkları azaltır. Keramine H Stop Grey Beyazlık Giderici Losyonda saçlardaki beyazları gidermeye yardımcı olan losyonlardan birisidir. Saç beyazlamasını önleyici ürünler genellikle losyon şeklindedir. Bunlardan bazılarının aynı zamanda şampuanları bulunmaktadır.

Eğer saçlarınız aşırı beyazladıysa ya da beyazlamaya başladıysa; bu durumdan şikayetçiyseniz saç beyazlamasına karşı etkili olan şampuanları ve losyonları kullanabilirsiniz. bu sayede saçlarınızdaki beyazlıklar kademeli olarak azalır, saçlarınız eski renklerine kavuşmaya başlar.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Saç

Beyazlamasını

Önleyen

Şampuan